X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2015.02.16 Evcsi95

Tetszett, ismét megtudhattunk egy kis részletet a főszereplők múltjáról és aztán a megváltozott jövőjéről. A sorozat kedvelőinek kötelező film.

2016.02.12 Balint

Nah ez ütött, végre Synger visszatért, sajnos még a Rouge Cut-hoz nem volt szerencsém de úgy érzem mindenképpen be kellene pótolnom ;)

2015.07.22 szd91

A sokadik folytatás mindig elbizonytalanít, hogy vajon tényleg jó lesz vagy csak megpróbálnak még egy bőrt lehúzni... Kellemeset csalódtam. Főleg hogy az előzmény megfilmesítése tényleg elcsépelt már. De most nem. pont olyan izgalmas volt végig mint a többi rész, alig várom hogy legyen még folytatás.

2015.06.04 Brigusz724

Számomra csak az az érdekes, hogy abszolút nem ismerem/ismertem a Marvel filmeket, de ez a film abszolút tetszett, és teljesen élvezhető volt bármilyen háttértudás nélkül is (bár gondolom úgy jobb lett volna, de már rajta vagyok a pótláson).

2018.02.11 zsani

Hihetetlen milyen sztorikkal tudnak előrukkolni. Végig izgultam minden egyes percét. Drámai alakítások, nagyon jól összerakott történet. Ajánlom mindenkinek!

2016.04.28 ereln

Nagyon örültem, hogy visszahozták a régi színészeket, mert a mostani fiataloknak (akik sajnos ebben a filmben is benne vannak) semmi közük az általuk megformált karakterhez. Higanyszál az egyik kedvencem, ebben a filmben pedig botrányos, Jennifer Lawrence pedig azt se tudja, hogy ki az a Mistique.

2015.07.21 london2012

Mint minden X-men ez is nagyon jól sikerült izgalmas látványos és egy percig sincs unalmas lassú rész benne az első perctől fogva eseményekben gazdag. Érdemes megnézni!

2016.06.23 postaslaszlo8

Javuló tendenciát mutat ez a film az x-men 2 óta, csak az a baj, hogy benne van JL, annyira hiteltelennek teszi az egész filmet, hogy az nem igaz. A régi szereplők mentik meg számomra a filmet.

2015.06.30 padfoot8925

Sokkal jobbak a színészek és magasan a legjobb történet mint eddig bármikor. Pazar a látvány, akciódús a sztori. Tetszett, ismét megtudhattunk egy kis részletet a főszereplők múltjáról.

2015.02.17 Rayman102

Maga a film nem rossz, de én megmondom őszintén azért többre számítottam. A jövőbeli részekből szerintem többet ki lehetett volna hozni a múltbeli jelenetek nekem személy szerint nem tetszettek. A X-men trilógia viszonylag megállja a helyét, azonban ... Több

2017.01.22 valery

Nagyon tetszett a film. Fordulatos, izgalmas, magával ragadó. Tele van jó poénnal, humoros jelenettel és váratlan fordulatokkal. Érdemes moziban megnézni mert látványos.

2015.07.14 prongs2001

Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre. Mivel hasonló filmet nem sokat tudnék felsorolni. Kedveltem!

2015.04.25 adibandii

Imádom az X ment és az új része sem okozott csalódást.Hugh Jackman és Halle Berry nagyot alakitottak csalugy,mint Jennifer Lawrence.Szerintem kihagyhatatlan.Tele volt akcióval,én egy percig nem unatkoztam.

2016.10.04 zoleykrajcsi

A film kellően látványos és szórakoztató volt. Negatívum, hogy a történet igen kiszámítható, szóval nagy fordulatra nem kell számítani. pozitívum viszont a rendkívül jó befejezés és a kiváló színészi játék. Na meg az óriási robotok.