X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2015.11.24 S.Marika

Egész végig izgatott voltam,annyira tetszett ez a film. Egy két karakter kaphatott volna több szerepet gondolok itt pl: higanyszál,jó karakter,tehetséges a szerepben de mégis alig láttam a filmben.Néhány jelenetnél tátva maradt a szám pl: a konyhás rész szuper lett.Ügyesek!

2015.06.23 Newyqrk

"kár hogy a múltban, nem gondoltam rá, hogy megkéne nézni a jelenben, azért , hogy a jövőben ne bánjam!!" Sok a buktató meg az érdekes kérdés de ÁBSZULÚT jó film. Mondjuk sajnáltam h Farkas Adomantium nélkül van de hát ez van. Speedy gonzalesz kárpótolt :P

2015.03.28 Jozzsef

Tetszett, bár még mindig nálam az X-Men Szériából filmben az Elsők jön be a legjobban. Mondjuk tény hogy voltak érdekes dolgok, de nem bántam meg hogy megnéztem. Bár az is igaz hogy eredetileg nem így volt a történet.

2016.06.22 punktum

Eléggé látványosra sikeredett ez a rész, végig érdekes is.

2015.08.03 Siriusalias

Kiváló film a maga kategóriájában, a karaktereket tekintve leginkább, a színészek kiválasztása mindig is remek volt az x-men filmeket tekintve én úgy gondolom. Hugh Jackman megunhatatlan egyszerre humoros és mégis morcos megformálás, Michael Fassbend... Több

2015.10.09 Alexa

Nem csalódtam a filmben. Izgalmas volt, látványos, jó színészi alakításokkal. Nem tudom mi lesz velünk, ha Jackman szögre akasztja Farkas szerepét....

2015.08.26 csongi888

Csalódás... Többet vártam tőle. Singer képtelen normálisan használni Rogue karakterét. Semmit sem tesz hozzá a filmhez. Inkább csak bosszantó, hogy benne van ugyan, de igazából minek?

2015.06.09 Melibaba

Nagyon jol eltalaltak ezt a reszt. Rengeteg effect rengetek uj karakter. Nekem nagyon tetszett.

2016.02.03 bviki

Eddigi kedvenc X-men filmem. Kicsit elszakadt a többitől a történettől. Nagyon várom a folytatását. Imádom a fiatal X-professort és Magnetot. Érdemes megnézni.

2015.03.30 dubzsu

Már a címe is nehezen emészthető ahogyan maga a film sem. Kicsit sem szokványos fantáziavilágba kalauzol. Érdekes alapötlet.

2015.03.13 july

Pazar a látvány, akciódús a sztori. Azt kapjuk a filmtől, amit várunk. Van olyan jó és izgalmas mint a korábbi részek. Megéri megnézni!

2015.02.10 RobThe10

Hatalmas film! Ahogy visszakacsintanak a régi X-MEN filmekre.. Áh, mindenkinek ajánlom! :)

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében, de sajnos ezt a filmet nagyon erőltetettre sikerült csak megcsinálni.

2017.10.03 Garfbob10

Bryan Singer visszatért a mutánsvilágba, ahol egyesítette az előzménytrilógiát és az eredeti trilógiát. Logannek ezúttal a múltba kell utaznia, ahol X professzor és Magneto segítségével meg kell állítania Mystique-t, akinek cselekedet a pusztulásba v... Több