X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2016.07.27 Homer

A régi X-men filmek nagy kedvenceim de ezek az úgymond előzmény filmek mára már sajnos nagyon elkoptak. Nem látom sok értelmüket. Esetleg ha több régi szereplőt hoznának vissza akkor még szórakoztatóbb lehetne de így csak egyszernézős.

2016.04.11 BallEr

Nekem máshogy jelent meg az elképzeléseimben a film. Persze nem lett bűn rossz csak lehetett volna sokkalta jobb is. Már annak is örülhetek, hogy nem lett teljes csalódás az egész.

2015.06.09 Skarsh

Szerintem ez az egyik legjobb X-Men film. A szereplők hozták a szintet, a jelenetek nagyon jól sikerültek. Tele van akcióval, látványos képpel. Egy kicsi összevisszaság jellemzi, és a végén elgondolkodik az ember: Akkor az előző részek meg sem történtek? Mindenképpen nézős!

2017.05.02 Wolowitz

Ahogy az ezt megelőző részt ezt is imádtam, ugyanolyan részletgazdag módon mutatja be az előzmények folytatását. A karakterekre ismét csak nincs panasz mivel továbbra is kiváló módon hozzák a formát.

2016.04.27 ukla

Nagyon jó x-men film.Izgalmas sokkal látványosabb és részletesebb története van mint az elöző részeknek.Nagyon élveztem a régiek és az újak találkozásat.Lehet izgulni értük volt súlya a háborúnak.A jövő képe félelmetes és nyomasztó.A legkeményebb x-men film.

2015.06.16 Miss Rika

Az X-men filmek közül ez a kedvencem. Mindig megnéztem és szerettem is őket de az utóbbi 1-2 különösen megfogott azaz ez is. Nagyon jó színészeket válogattak a fiatalabb mutánsok szerepére és jól eltalálták a sztorit is.

2016.08.24 Emma109

Jó kis rész volt, nekem tetszett, de a kezdeti részek okozta ámulás elmaradt.

2015.11.19 Robi92

Jók ezek az időutazós,sorsfordító filmek.Hiányoltam egy főgonoszt a filmből.Magát a forgatókönyvet jól megírták és jó színészek játszák a filmet.Az egyik legjobb X-Men film.

2015.06.17 szune40

Gondolkodás nélkül kijelenthetem, hogy ez az egyik legjobb X-men film. Sokkal jobbak a színészek és magasan a legjobb történet mint eddig bármikor. Régen is szerettem ezeket a filmeket de ezek valahogy jobban megfognak.

2015.06.10 veszi.peter

Annak ellenére, hogy sokan azt mondják, ez volt a legjobb X-men rész, nekem valahogy csalódást okozott. Mindenképp meg kell nézni, aki szereti az X-meneket, de nekem az Elsők jobban tetszett.

2015.04.19 KeriPeti

Szerintem az X-men részek egyik legerősebb darabja. Örültem neki, amikor megtudtam anno, hogy Bryan Singer rendezi, jó választás volt visszaültetni a dirigáló székbe. Látványos,és jó sztori, összefoglalva a régi részekből is jeleneteket.

2015.01.29 nikiszalanics

Nem moziban néztem, de így sem tetszett. Tiszta kusza volt az egész film.Sajnos a humorosnak szánt dialógusok sem ütötték meg a tőlük elvárható szintet és a karakter kidolgozás is hiányos volt számomra. Nem tetszett.

2016.06.15 Panna

Korrekt volt a film, bár nekem kicsit kezd sok lenni a X men filmek. Higanyszál karaktere tetszett a legjobban.

2016.10.26 malnaturmix

Ez már a sokadik X film, de azért még voltak benne újdonságok. A Higanyszálas jelenet frenetikus volt.