X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2015.12.12 beero88

Vihettek volna bele kissé több akciót, mert ez így kissé laposra sikeredett. Rontotta az élményt, hogy teljesen sutának tűnt szinte az összes kis jelenet. Nem is nagyon töröm magam rajta, hogy felmagasztaljam hisz rémes film lett! Nem ajánlanám senkinek!

2017.07.25 Lonka

A szereposztása férfi vonalon hibátlan. Mindenkihez nagyon passzolt a karakter és igazán bele tudta magát élni. Történetben nem a legerősebb X fim, de még így is jó volt.

2015.06.18 Dodi

Látványos, izgalmas, akcióban bővelkedő film. Hugh Jackman alakítása kiváló, de a többi színészre sem lehet panasz!

2016.09.26 Greeta

Még tudott valami újat mutatni az X-filmek, nekem tetszett.

2019.01.29 Timcsi

A képregényszerű hatást remekül hozta. A története sem volt sablonos, aminek külön örültem.

2019.05.17 petraszab

Szerintem az egyik a legjobb X film. Lendületes, izgalmas és látványos. A karakterek még inkább kidomborodnak.

2018.10.21 Csillagpor

Több szempontból is elvérzős a történet, már csak ott kezdve, hogy Kitty mióta tud elméket vagy akármi mást visszaküldeni a múltba... de ettől eltekintve nagyon izgalmas és fordulatos tipikus x-men film. Aki a többit szerette ezt is fogja, ez borítékolható.

2016.08.09 VFTS

Egy izgalmas és látványos filmet kaptunk. Szerintem az egyik legjobb X-men film.

2020.10.13 HanGa

Hirtelen nem is jut más olyan film az eszembe, ahol ennyire erős a férfi vonal. Remek színészek. A történetnek voltak hibái, de korrekt X-men film lett ez is.

2019.02.18 szabomarc

Tetszett ez a rész is, úgy mint mindegyik másik rész az X-Men sorozatból. Jó az alapötlet, így nagyon jók a filmek, nagyon tetszik mind. Ajánlom mindenkinek a megtekintésüket.

2016.05.10 hell.l

Látványos, izgalmas film lett.A fiatal Magnetó karaktere nagyon jó lett és Wolverine is hozta a formáját, az új karakterek közül Higanyszált kedveltem meg legjobban.Ezt az időutazásos dolgot nagyon jól megoldották.

2015.11.21 irongozu

Őszintén szólva ez az új rész nekem egy kicsit közhelyes volt. Persze ez semmit nem von le az igényesen megtervezett látványvilágból, de a történet lehetett volna egy kicsit eredetibb.

2016.10.24 jencike1985

Sosem szerettem az X-men féle csúcsszuper fantasztikus filmeket, de rávettek hogy ezt nézzem meg. Nos jól itéltem meg magam abban hogy tényleg nem szeretem az ilyesfajta filmeket. Unalmas és borzasztó. Oké jó karakterek vannak benne de maga a film nekem fárasztó.

2017.06.21 Olivér Rózsa

Nekem ez a film kicsit összeszedetlen, túl sokat akart egy történetbe és így csak inkább egy összevisszaság lett mint egy film. De amúgy ha nem nézzük ilyen szempontból akkor egy elfogadható film.