Ong-bak - A thai boksz harcosa

Ong-bak - A thai boksz harcosa

Ong-bak
Tony Jaa

Szereplők: Lucy Lawless (Xena), Renée O´Connor (Gabrielle), Hudson Leick (Callisto), Ted Raimi (Joxer).

(alexxx)

2023.12.27 Ари Шандор

Inkább csaták a YT-on

Tulajdonképpen harcra hegyeznék ki, de abból meg gyenge...Már ha egy Jet Li filmhez nézem. Érdemesebb megnézni élőben egy k1 gálát.... Ez nekem nem adta ki..... (de ez csak egy vélemény a sok közül)

Fantasztikus harci jelentek,és egy jó sztori.Ebben a műfajban nem is kell több.Végig élvezhető,és lebilincselő karatefilm.Egy ázsiai remekmű.

2018.09.12 Norbert93

Annyira nyers és eredeti. Számtalan újranézést követően is páratlan koreográfia tárul elénk. A sztori egyszerű és egyenes, ami nem is igazán lényeges a lenyűgöző kaszkadőr nélküli mutatványok tekintetében.

2018.07.25 Norbi

Nem hagyatkoztak a véletlenre a film készítése során. Igen jól kidolgozott küzdelmek részesei lehetünk, fűszerezve az egész némi akrobatikával.

2018.07.05 LionelMessi10

Kifejezetten jóra sikerült akciófilm, sűrűn fűszerezve harcművészeti és akrobatikus elemekkel. Tony Yaa mozgása egyszerűen elképesztő. A filmnek köszönhetően világszerte megismerték Tony Yaa nevét. Nekem nagyon tetszett, a kategória kedvelőinek kötelező darab.

A forgatókönyv megírása 4 év munkáját vette igénybe és további 4 év kellett a harcművészeti-és kaszkadőrjelenetek kidolgozásához és begyakorlásához.Szerző: LionelMessi10

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Action Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Akciófilm, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben.Szerző: dulkap