The Meyerowitz Stories (New and Selected) (2017)

The Meyerowitz Stories (New and Selected)

Dan   2018. 09. 09.

Számomra igencsak felejthetetlen filmélmény volt, nagyon megérintett. Tetszett, hogy együtt tudtam sírni és nevetni a figurákkal. Annyi bizonyos, hogy tartalmilag nagyon mély mondanivalóval rendelkezik a film.

Gábor Rózsa   2018. 07. 22.

Nagyon hosszúnak érződik, tele párbeszéddel, melyek mélyíitik mélyitik a filmet de hibába ha sehova nem tart végül... végtelen unalmas.

laci044   2017. 11. 02.

Egy nagyon egyedi hangulatú, az első percétől az utolsóig szórakoztató alkotás. Én Adam Sandler munkásságát nem kedvelem és Ben Stillerért sem ugrálok különösebben, de az amit itt nyújtottak elképesztő. Valóságtól nem elrugaszkodva, bár a helyzeteket... több»

hedva   2017. 06. 05.

Alighanem Sandler legjobb alakítása, bár ehhez biztosan nagyban Hoffman is, kiváló az ő kettősük. Máskülönben a film zseniálisan megtalálja az egyensúlyt a vígjáték és a tragédia között. Igazi dráma a köbön.

Emma Thompson
Elizabeth Marvel
Elizabeth Marvel
Dustin Hoffman

Adam Sandler és Ben Stiller több mint húsz év után állt együtt újra a kamerák elé. Korábbi közös filmjük a Happy, a flúgos golfos (1996) volt.

A házban játszódó jeleneteket valójában három különböző épületben forgatták le.

Ez Adam Sandler második olyan filmje, mely a Cannes-i Filmfesztiválon debütált. Az első a Kótyagos szerelem volt.

A The Meyerowitz Stories-t beválogatták a Cannes-i Filmfesztivál versenyprogramjába, ahol esélyes volt az Arany Pálmára.

A The Meyerowitz Stories forgatása 2016. március 7-én kezdődött meg New York Cityben, és május 9-én ért véget.

Az eredeti címe "Yeh Din Ka Kissa" (hindi nyelven), melynek jelentése 'A nap története'.

A film a Netflix gyártásában készült.

A film világpremierje 2017. májusában volt a Cannes-i Filmfesztiválon.

Mindenkinek érdemes megnéznie, mivel mindennapi érzelmekről, problémákról mesél a direktor szerethető antihősökön keresztül; a színészi alakítások frenetikusak, Stiller és Sandler egy teljesen új oldalát is megismerhetjük; emellett pedig fontos üzenetet is hordoz a széthulló, majd egymásra találó fájdalmakkal teli család története.

10/10 több»