NA

The Meyerowitz Stories (New and Selected) (2017)

The Meyerowitz Stories (New and Selected)

Gábor Rózsa   2018. 07. 22.

Nagyon hosszúnak érződik, tele párbeszéddel, melyek mélyíitik mélyitik a filmet de hibába ha sehova nem tart végül... végtelen unalmas.

laci044   2017. 11. 02.

Egy nagyon egyedi hangulatú, az első percétől az utolsóig szórakoztató alkotás. Én Adam Sandler munkásságát nem kedvelem és Ben Stillerért sem ugrálok különösebben, de az amit itt nyújtottak elképesztő. Valóságtól nem elrugaszkodva, bár a helyzeteket eltúlozva egy nem túl hétköznapi család életének néhány jelenetét látjuk. Én lennék a legboldogabb, ha szélesebb körökbe is eljutna a film. Ha engem kérdeztek megér egy megnézést és jó szórakozást hozzá!

Dan   2017. 09. 09.

Számomra igencsak felejthetetlen filmélmény volt, nagyon megérintett. Tetszett, hogy együtt tudtam sírni és nevetni a figurákkal. Annyi bizonyos, hogy tartalmilag nagyon mély mondanivalóval rendelkezik a film.

hedva   2017. 06. 05.

Alighanem Sandler legjobb alakítása, bár ehhez biztosan nagyban Hoffman is, kiváló az ő kettősük. Máskülönben a film zseniálisan megtalálja az egyensúlyt a vígjáték és a tragédia között. Igazi dráma a köbön.

Emma Thompson
Elizabeth Marvel
Elizabeth Marvel
Dustin Hoffman

Mindenkinek érdemes megnéznie, mivel mindennapi érzelmekről, problémákról mesél a direktor szerethető antihősökön keresztül; a színészi alakítások frenetikusak, Stiller és Sandler egy teljesen új oldalát is megismerhetjük; emellett pedig fontos üzenetet is hordoz a széthulló, majd egymásra találó fájdalmakkal teli család története.

10/10 több»

Adam Sandler és Ben Stiller több mint húsz év után állt együtt újra a kamerák elé. Korábbi közös filmjük a Happy, a flúgos golfos (1996) volt.

A házban játszódó jeleneteket valójában három különböző épületben forgatták le.

Ez Adam Sandler második olyan filmje, mely a Cannes-i Filmfesztiválon debütált. Az első a Kótyagos szerelem volt.