Az RTL már arra sem vette az energiát, hogy megpróbálja a műsort hitelesnek beállítani. Statiszta szerepet játszó vevők, előre megírt forgatókönyv. Az eladott házak pedig még ma is megtalálhatók az ingatlanos oldalakon. Nagyszerű reklám két nagy cégnek és azok munkatársainak.
Elsőre bealudtam rajta, de adtam neki újabb esélyt. Bevallom, számomra is megosztó volt, mert az elképzelés jó, a történet tetszett, de a megvalósítás rendkívül vontatott és érezhetően filléres lett. Folyamatosan azt éreztem, mintha 3-4 forgatókönyv lett volna egybeolvasztva, és a rendezők nem tudták eldönteni, hogy melyik irányba tereljék a produkciót. Ha gonosz akarnék lenni, akkor úgy is fogalmazhatnék, hogy 3-4 másik filmből lett az egész összelopkodva/gyúrva. Robert De Niroért nem rajongok, de ebben a sorozatban szerintem rendben volt az alakítása.
Filléres, fapados alkotás, mely hemzseg a hibáktól, a CGI pedig egyenesen szánalmas. Mégis sokkal jobban élvezhető, mint a mai, politikai korrektségre törekvő amerikai alkotások. Folyamatosan dobálja az újabb és újabb rejtélyeket, melyek baromira nem lesznek megmagyarázva a második évadban sem, de legalább most még fenntartják az érdeklődésünket. A 3 csillag egy nagyon jóindulatú értékelés, ami a záró évad után vélhetően 1-re fog csökkenni.
Egy sablonos középszerű filmet vártam, előre kitalálható befejezéssel. Ezt is kaptam, de a vártnál gyengébb kivitelezéssel és kissé elnyújtott játékidővel. Bár az eredetit még nem láttam, de az az érzésem, hogy ez csak egy hatásvadász bőrlehúzás.
Hihetetlen lagymatag film. Félig megírt karakterekkel és rettentő sok bakival. Feszültséget nyomokban sem tartalmaz, de értelmetlen dilemmákat annál inkább. A 2 csillag annak a millió kihagyott ziccernek szól, amit ez a film elmulasztott.
NA Ingatlanvadászok (2025)