Gyönyörű felvételek a lélegzetelállító tájról. De ennyi, és nem több. A film rengeteg ferdítést tartalmaz, amivel teljesen feleslegesen hype-olják túl az amúgy is tiszteletreméltó teljesítményt. A 75 perces alkotásnak több mint a fele bullshit önfényezésből áll.
Inkább 3,5 csillag, de másodjára nézve már egyáltalán nem kötött le. A befejezés pedig már elsőre is zavart. A saját véleményemtől függetlenül mindenkinek ajánlom, mert egyszer mindenképp érdemes megnézni!
Már az első részt is kínszenvedés volt végignézni. Olyan gagyi a megvalósítás, mintha magyar rendezés lenne. Kedvencem volt, mikor akció közben légicsapást kértek két fegyvertelenül menekülő iszlamista elé, hogy megtorpanjanak... A magyar szinkron külön díjat érdemel.
Tipikus példája az ezredforduló azon filmjeinek, melyek sztorija elmesélve rendkívül izgalmas, de a megvalósítás nagyon félrement. A feszült macska-egér játék helyett egy dögunalmas hattyúhalált kapunk. Kár érte, de egyszer nézhető filmnek elmegy.
Mosolyogj! Ha nem nézted meg ezt a borzalmat!
Ízig-vérig Z generációs horrorfilm, silány megvalósítással és tömérdek káromkodással. A sztori rémesen együgyű, meg se próbálták legalább az első rész gyengécske szintjét elérni. Helyette kapunk kb. 60 percnyi teljesen felesleges karakter bemutatást, amit megfejelnek 60 perc virnyákolással, hátha a néző figyelme elterelődik a mozi vészkijáratáról. Azt hittem, A csapda az idei év legrosszabb alkotása, de ez a film mosolyogva utolérte.
+1: ivós játéknak tökéletes, hogy mindig isztok, mikor a VOSS márka megjelenik a filmben...
Csatlakozom az előttem szólókhoz, korrekt mozi olyan országból, ahonnan erre nem is számítanál. Sajnos a játékidő végére elfogyott a lendület, és lealacsonyodott a film egy gagyi amerikai happy endre. Emiatt nem 4 csillag, de egyszer mindenképp nézhető.
Vannak katasztrófák, amik nem kerülnek be az esti híradóba. Ez a film is az. Aljas módon célozza a fiatal generációt, tovább butítva őket. A film minden perce marhaság, olyan fárasztó agymenésekkel, amit a filléres tv-sorozatokban sem látni. Ez nem ZS kategória, ez már Bollywood a javából, melyet M. Night Shyamalan sikeresen elbújtatott a kislánya koncertfilmje mögé. Számomra az elmúlt 5 év legrosszabb filmje.
Engem alapvetően lekötött a film, annak ellenére, hogy a téma hidegen hagy. Meglepően jól lett felépítve, üde színfolt volt a sok szemét netflixes alkotás után. Azért nem 5 csillag, mert nagyon sok benne a ferdítés és csúsztatás, illetve fél órával hosszabb a kelleténél. (Az a 30 perc teljesen felesleges volt.)
Csak úgy vágj bele, hogy semmit nem vársz tőle. Úgy ki lehet bírni a végéig. Tipikus látszatalkotás, ami csak egy előzetes erejéig tud érdekfeszítő lenni. Azonban maga a film összelopkodott klisékből, illetve agyeldobós idiótaságokból áll.
40 Pokoli rokonok (2025)