Legutóbbi vélemények

Részemről:
Az első évada nálam annyira magasra tette a lécet, hogy talán eleve túl nagy elvárásokkal ültem le a második évad elé. A „Bújócska” atmoszférája továbbra is sötét, nyomasztó és technikailag ...Több
2026.05.13. 20:27 / Elysia Kova
0
Kifejezetten jó
Itt a "sci-fi"-ből nyilván a "fi"-n van a hangsúly. Ez egy szép mese. Gosling az egyik kedvenc színészem, és itt bebizonyítja, hogy méltó erre a címre. A történet okos, a képek gyönyörűek, a...Több
2026.05.13. 19:55 / PatafyIvan
1

55 2026

/ Sorozat / dráma | thriller

Egy 1972-ben írt amerikai ponyvaregény alapján!
The Hunt francia sorozat. Lassan épül fel, ami nem is baj. Az utolsó részben minden a helyére kerül. Nézhető sorozat! Szerintem!
2026.05.13. 19:21 / volandy
0
Nem azt kaptam, amit vártam, sajna. Semmi olyan nincs a filmben, amit eddig már ne tudott volna az ember. Azért nem volt neki ennyire csillivilli az élete mindig, apját leszámítva. Arra az o...Több
2026.05.13. 19:03 / SzupiMester
0
A tökéletes felszín nehéz páncélja
Az ördög Pradát visel 2. iránti várakozás számomra nem pusztán nosztalgia, hanem egy nagyon ismerős érzés újraaktiválása. Miranda Priestly figurája azért hat ennyire elementárisan, mert ő a ...Több
2026.05.13. 18:59 / Amalia Capri
0
Instant film, instant szex. 18 éven felülieknek!
Az egyik legordenárébb film tinikről, amit valaha láttam. Tíz perc után elkezdtem markolászni a plüsspatkányomat, idegi alapon. (Komolyan úgy éreztem, szükségem lenne egy bokszzsákra, ha ez ...Több
Nézhetetlen 2026.05.13. 18:34 / Juki-onna
0
Gosling űr kalandjai Rockyval karöltve!
Elég érdekes film, nem gondoltam, hogy tetszeni fog, de összességében bejött. Tök jó története van, ahogy felvezetik, mi és hogy lesz, tehát az alapkoncepció bejött. Ugyanakkor mélyen belego...Több
2026.05.13. 17:09 / Erik Csok
0
Az orosz változat...lehetne, de kissé nem azt nyújtja, amit az ember várna. Más szemszögből mutatja be, és nagyon jót tett neki a szovjet életstílus bemutatása is. A vége felé kissé vontatot...Több
2026.05.13. 17:03 / Schumy1
0
A végére csak összekapta magát a rendező.
Kedves kis történet négy kíváncsi fiatalról, akik talán mégsem ismerik egymást olyan jól, mint gondolták. Csak azt nem vágom, hogy mit értenek általában teljes őszinteség alatt az emberi tud...Több
2026.05.13. 16:47 / puszpang
0
Az Ördög Pradát visel 2 nekem sajnos csalódás volt. Az első résznek megvolt az a különleges hangulata, amitől emlékezetes lett: jó karakterek, humor, érdekes történet és erős jelenetek. A má...Több
2026.05.13. 16:19 / hercegvivi
0
Flawless victory
Minden tekintetben hatalmas előrelépés az előző részhez képest. Sokkal több a harc benne (amiért az ember beül egy ilyen filmre), a harcok koreográfiája fantasztikus, a látványvilág is abszo...Több
2026.05.13. 16:10 / majkroly
1
Vélemény
Ez egy igazi koncertfilm némi háttérrel és beszélgetéssel. Alapvetően az amerikai piacra szánták szerintem ezt az alkotást. Billie Eilishről - most derült ki számomra, hogy - keveset tudtam....Több
2026.05.13. 16:04 / davey2098
0
Az életrajzi filmek műfaja alapvetően távol áll tőlem, de erre a filmre nagyon kíváncsi voltam, és nem csalódtam. A gyerek Michaelt játszó kisfiú nagyon jól hozta a szükségeset, és bár tudju...Több
2026.05.13. 16:00 / vazso
1
Szerintem egy látványos és szórakoztató film lett. Nem a történet miatt jó, hanem a harcok és az akció miatt. Már az elején beindul, és utána is tele van pörgős jelenetekkel. Nekem főleg az ...Több
2026.05.13. 15:55 / anorbert25
0
Félrevezető cím, de megbízható filmkivitel
A Zatoicsi sorozat néha akadozott, melynek oka a stúdió állandó sürgetése volt. A DAIEI állandóan pénzzavarban volt, és miután a saga megbízhatóan hozta a bevételt, erőltették a folytatásoka...Több
2026.05.13. 15:54 / Cash
0
Hát, én nem is tudom, mit mondjak. Road movie-nak indul, mindenféle magyarázat nélkül, közben kapunk egyfajta tinidrámát, majd átcsap az egész egy össze-visszamenekülős katyvaszba. A végére ...Több
2026.05.13. 15:52 / St. Smurfy
0
A Mortal Kombat II szerintem egy nagyon szórakoztató film lett. Nekem azért tetszett ennyire, mert végre tényleg olyan érzés volt, mint a játékoknál. Tele van látványos harcokkal, kemény jel...Több
2026.05.13. 15:47 / Vivi
1
Látványos, de mégis kevés
Vegyes érzéseim vannak a film megnézése után, mert bár nagyon jól néz ki, és kifejezetten bevállalós, sajnos a legfontosabb aspektusában nekem egyáltalán nem működött. Ez pedig az, hogy a fi...Több
2026.05.13. 15:46 / petozso
1
Számomra a Mortal Kombat II pontosan azt adta, amit egy ilyen filmtől várni lehetett. Brutális, látványos és végre igazi Mortal Kombat-hangulata van. Az első rész után kicsit hiányzott belől...Több
2026.05.13. 15:39 / Andika
1
A Birkakrimi szerintem egy aranyos és könnyed film lett, ami nem akar túl komoly lenni, inkább szórakoztatni próbál. Már az elején lehet érezni, hogy ez egy furcsa és vicces történet lesz, é...Több
2026.05.13. 15:38 / fabuandras
0