Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

petraszab   2020. 10. 25.

Újra összeállt a nagy csapat. :) A legnagyobb változás

Lubi   2019. 10. 17.

Újabb apokaliptikus útmutató zombitámadás esetére

A 2009-es Zombieland egy kellemes korhatáros komédia és tartalmas, felnőtteknek szóló kikapcsolódás. Éppen ezért igencsak meglepő, hogy az egyre inkább folytatásokra és franchise-okra épülő hollywoodi struktúrában tíz évet kellett várni a második epi... teljes kritika»

HETEDIK   2019. 10. 17.

Nem láttam az elsőt, úgy voltam teszek vele egy próbát, hát ha. Nekem nagyon nem jött át ez a humor, ha egyáltalán lehet annak nevezni amit próbálnak ripacskodva előadni a szereplők. Ez az Eisenberg gyerek meg akkora antiszínész mint a ház, bármiben láttam eddig borzalmas volt. Nekem ez egy írtó gagyi film lett.

indingo   2020. 08. 19.

Az első jobban tetszett, de ez már így szokott lenni. Poénokból itt sem volt hiány és a történet is részben szerethető.

NGN   2020. 02. 26.

Vicces és szórakoztató folytatás, de az első résznél nem hoz többet, igazából ugyanazt a szintet tartja, de talán ez nem is baj.

Greeta   2020. 08. 26.

Jó sok idő eltelt az első rész óta, nem is értem mire vártak a készítők. A történet most is vértől fröcsögő és a karakterek nagyon ott vannak.

Ms. Akárki   2019. 10. 23.

Én kifejezetten imádtam. Kellemes kikapcsolódás 10 év kihagyás után a zombiapokalipszisban. A Homer zombikon pedig még mindig sírva röhögökXD Kellemes kikapcsolódás szerintem aki egy jó kis káromkodós vígjátékra vágyik.

Abigail Breslin
Emma Stone
Woody Harrelson
Jesse Eisenberg
Emma Stone
Woody Harrelson
Jesse Eisenberg
Abigail Breslin

A film összbevétele 114 841 944 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 106 685 415 forintot termelt. A hazai mozik összesen 77 859 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Zombieland 2 Bill Murray második folytatásfilmje a Szellemirtók 2 után.

Bár a Sony csak 2018-ban adott zöld utat a filmnek, a végleges forgatókönyv már 2017-ben elkészült.

2015-re a film mind a négy főszereplőjét jelölték már Oscar-díjra. Közülük máig egyedül Emma Stone kapta meg az Akadémia aranyszobrát a Kaliforniai álom főszerepéért 2017-ben.

A Szellemirtók után Bill Murray és Dan Aykroyd ismét együtt állt a kamerák elé a Zombieland 2 forgatásán.

A film egy Oscar-díjas (Emma Stone), és 5 Oscarra jelölt színész is feltűnik (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Abigail Breslin, Bill Murray és Dan Aykroyd).

Ez Bill Murray karrierjének harmadik zombifilmje. A színész játszott a Zombieland első részében, és a szintén 2019-ben bemutatott A holtak nem halnak meg-ban.

A Zombieland rendezője és a négy főszereplője is visszatért a folytatásban.

A Sony csak 2018. július 13-án adott hivatalosan zöld utat a Zombieland 2-nek.

A Zombieland 2 forgatása 2019. január 14-én kezdődött meg Atlantában, Georgia államban, és március 15-én ért véget.

A Zombieland 2: A második lövés amerikai premierje 2019. október 18-án esedékes, ami épp a Zombieland bemutatójának 10. évfordulójára esik.

A kultklasszikussá vált Zombieland folytatása előtt értetlenül állok. Nem gondoltam volna, hogy fogok még jól szórakozni egy olyan filmen, ami teljesen céltalan, tét nélküli és csak azért van, hogy legyen. De jól szórakoztam. több»

Tallahassee, Columbus, Wichita és Little Rock pontosan ott folytatják, ahol 10 éve abbahagyták. több»

A Zombieland – A második lövés nem lesz több egy baromi szórakoztató, vicces zombihentelésnél, kellemesen ismerős arcokkal. De annak nagyon jó. több»