Zombieland 2: A második lövés

Emma Stone
Woody Harrelson
Jesse Eisenberg
Abigail Breslin

Columbus, Tallahasse, Wichita és Little Rock már hozzászoktak a zombitámadásokhoz, most azonban olyan szuperképességekkel rendelkező élőhalottakkal kell szembenézniük, akikkel csak egyesített erővel vehetik fel a harcot.
10 évvel a Zombieland bemutatása után folytatódnak a kalandok. A… Több

Rendező: Ruben Fleischer
Forgatókönyvíró: Dave Callaham, Rhett Reese, Paul Wernick
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2019.10.17. | Netflix (2023.10.15.)

Zombieland  (2009)

2023.09.03 Gamehun638

Mint ahogyan a modern filmeknél lenni szokott, ez is a kötelezőt hozta, se többet, se kevesebbet. Nézhető, de alaktalan alkotás.

2020.12.22 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

Tele van a hócipőm a zombikkal

Na először is, tisztázzunk valamit! Az első rész nekem nagyon bejött, és zseniális ötletnek tartottam, hogy néha bedobtak a képernyőre egy-egy úgynevezett chyront, ami a feliratokra értendő, és kifejezetten sokat dobott a filmen. És jöhet a második r... Teljes kritika

2022.07.14 JRD

Rosszabb, mint az első rész. Lényegesen. (Mégis 3 csillag? Mint az első rész? Hát igen, ugyanis kedvenc. Tehát teljesen felülpontoztam.) Az első részhez képest ez gyenge, szinte már gyermeteg. A karakterek megmaradtak de ettől még a film elvesztette ... Több

2019.10.17 HE7EDIK

Nem láttam az elsőt, úgy voltam, teszek vele egy próbát, hátha. Nekem nagyon nem jött át ez a humor, ha egyáltalán lehet annak nevezni, amit próbálnak ripacskodva előadni a szereplők. Ez az Eisenberg gyerek meg akkora antiszínész, mint a ház, bármiben láttam, eddig borzalmas volt. Nekem ez egy irtó gagyi film lett.

2022.07.13 BRANTON

Durr

Ruben Fleischer a 2009-es első rész után rendezett pár mozit, melyek ugyan közel sem rosszak, de érezhető volt, hogy nem a legotthonosabb helyek számára. 2019-ben hazatért, amikor ugyanis megjelent a Zombieland: A második lövés. Hőseink letelepednek... Teljes kritika

A film összbevétele 114 841 944 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 106 685 415 forintot termelt. A hazai mozik összesen 77 859 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Zombieland 2 Bill Murray második folytatásfilmje a Szellemirtók 2 után. Szerző: hp

Bár a Sony csak 2018-ban adott zöld utat a filmnek, a végleges forgatókönyv már 2017-ben elkészült. Szerző: hp

2015-re a film mind a négy főszereplőjét jelölték már Oscar-díjra. Közülük máig egyedül Emma Stone kapta meg az Akadémia aranyszobrát a Kaliforniai álom főszerepéért 2017-ben. Szerző: hp

A Szellemirtók után Bill Murray és Dan Aykroyd ismét együtt állt a kamerák elé a Zombieland 2 forgatásán. Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2019. 10. 20.)
A Zombieland - A második lövés egy jól eltalált pubertás vicc-hakni
A kultklasszikussá vált Zombieland folytatása előtt értetlenül állok. Nem gondoltam volna, hogy fogok még jól szórakozni egy olyan filmen, ami teljesen céltalan, tét nélküli és csak azért van, hogy legyen. De jól szórakoztam. Több

(2019. 10. 22.)
És hogy mi változott azóta, nos a 2019-es Zombieland: A második lövés, még mindig üde színfoltja a horror-vígjáték kategóriának, mondhatjuk úgy bármikor jól jön egy ilyen fajta vígjáték. Több

(2020. 03. 03.)
Igen, imádom a Zombieland humorát, zombiöléseit, a szabályokat és a karaktereket, de nem lettem se több, se kevesebb attól, hogy megnéztem a második részt és nem is érzek rá késztetést, hogy újranézzem, miközben az első részt szívesen előveszem bármikor. Több

(2019. 10. 22.)
Tallahassee, Columbus, Wichita és Little Rock pontosan ott folytatják, ahol 10 éve abbahagyták. Több

(2019. 10. 22.)
A Zombieland – A második lövés nem lesz több egy baromi szórakoztató, vicces zombihentelésnél, kellemesen ismerős arcokkal. De annak nagyon jó. Több