Zombieland 2: A második lövés

Roboraptor
2019/10/20

Értékelés: 7.5/10
A Zombieland - A második lövés egy jól eltalált pubertás vicc-hakni
A kultklasszikussá vált Zombieland folytatása előtt értetlenül állok. Nem gondoltam volna, hogy fogok még jól szórakozni egy olyan filmen, ami teljesen céltalan, tét nélküli és csak azért van, hogy legyen. De jól szórakoztam. Több

Cinegore.net
2019/10/22

Tallahassee, Columbus, Wichita és Little Rock pontosan ott folytatják, ahol 10 éve abbahagyták. Több

Vox.hu
2019/10/22

A Zombieland – A második lövés nem lesz több egy baromi szórakoztató, vicces zombihentelésnél, kellemesen ismerős arcokkal. De annak nagyon jó. Több

MovieAddict
2019/10/22

És hogy mi változott azóta, nos a 2019-es Zombieland: A második lövés, még mindig üde színfoltja a horror-vígjáték kategóriának, mondhatjuk úgy bármikor jól jön egy ilyen fajta vígjáték. Több

Filmezzunk.hu

Értékelés: 6.8/10
Sajnos azonban, a viccet félretéve, a tény attól még tény marad. Hiányzik a találékonyság, egy cél vagy egy szikra, ami az első filmet nagyon szórakoztatóvá tette. Több

Supernatural Movies
2019/10/22

Az első részt bármikor szívesen újranézem majd a jövőben, de a második lövésből nekem egy találat bőven elég volt. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Mikrózva is jó
Madison tűpontos megfogalmazásával élve, csupán a hegyét tette be, de így is csak ajánlani tudom nektek 99 perc jókedvért. Több

Artsomnia
2019/10/30

Zombieland: A második lövés
A Zombieland: A második lövés ugyan trónt nem fosztott, de igazságot tett az elbaltázott első részben csalódott nézőknek, valamint kétszeresére emelte a humor faktort és ezáltal egy rendkívül szórakoztató élményt nyújtó zombifilm paródia lett. Több

Creepyshake.com
2020/03/03

Igen, imádom a Zombieland humorát, zombiöléseit, a szabályokat és a karaktereket, de nem lettem se több, se kevesebb attól, hogy megnéztem a második részt és nem is érzek rá késztetést, hogy újranézzem, miközben az első részt szívesen előveszem bármikor. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!