Zombieland

HannaK   2020. 09. 24.

Ütős zombis film, amely magát sem veszi komolya, hát még a néző. Nagyon jó jelenetek vannak benne és szakadtam a röhögéstől.

indingo   2016. 02. 18.

Elég jó film, annak ellenére hogy már a csapból is folyó zombik állnak a középpontjában. Woody Harrelson sütimániája már-már beteges. Bill Murray-nek nem sok szerep jutott. :)

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 11.

Woody Harrelson jól hozza a karakterét. Nem igazán szeretem a zombis paródiákat, de ezt nagyon jól eltalálták. Mióta láttam azóta várom, mert simán jöhetne a 2. része, de mindhiába. Billnek kicsit több szerepet adtam volna, ezért is köszi Jesse Eisenberg:D

ArpiHajdu és Réci   2018. 01. 30.

A zombireneszánsz szülöttje

Emlékszem, a 2000-es évek elején óriási reneszánszát élte a zombifilmes zsáner (28 nappal később, Holtak hajnala-remake, Romero újabb Holtak-trilógiája, valamint a Haláli hullák hajnala és még sorolhatnám), amelynek bűvkörébe a Zombieland is beletart... teljes kritika»

ZeroHero   2015. 05. 05.

Szerintem Jó film. Van stílusa, van hangulata, a szereplők teljesen eltaláltak, van sötét humor. Ez az a fajta amiből nyugodtan jöhet második rész. 10/8

Deku   2017. 07. 23.

Nagyszerű zombi filmes paródia lett. A humor végig jelen van a filmben viszont nem rontották el a horror részét sem és itt-ott elég jól elhiteti, hogy zombis filmmel van dolgunk.

Lamboh   2017. 10. 14.

Baromi jó vígjáték, röhejesen jó karakterekkel és cselekménnyel. Sokszor láttam már, és még sokszor fogom is. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

A 2.részben ráadásul mind a négy főszereplő, azaz Jesse Eisenberg (Columbus), Emma Stone (Wichita), Woody Harrelson (Tallahassee) és Abigail Breslin (Little Rock) is visszatér.

(gyorfigyuri10)

A Zombieland 2 az Egyesült Államokban 2019. október 11-én fog debütálni a mozikban.

(gyorfigyuri10)

A film költségvetése 23,6 millió USD.

(czerik)

A film összbevétele 102,4 millió USD.

(czerik)

Bár Woody Harrelson karaktere már-már megszállottan rajong a Twinkie-ért, a színész valójában vegán, s nem eszik Twinkie-t (amely egyébként tojást és marhahúst is tartalmaz). A filmbéli jelenetekben ezért egy olyan változatot használtak, amely kukoricalisztből készült.

Wichita szerepét Evan Rachel Wood és Megan Fox is visszamondta, mielőtt még Emma Stone megkapta volna.

A filmbéli vidámpark jelenetet a Valdostában (Georgia állam) található Wild Adventures Theme Parkban vették fel.

Az Abigail Breslin és Woody Harrelson közti párbeszéd Hannah Montanáról teljes egészében improvizáció volt.

A rendezői posztra megkeresték John Carpentert is, ám ő nemet mondott a lehetőségre.

Colombus szerepét eredetileg Jamie Bell játszotta volna, ám ő nem tudta vállalni. Ezután Taylor Lautner lett kinézve a szerepre, ám végül ő is nemet mondott egyéb elfoglaltságai miatt.