Zombieland

Zombieland

2023.05.08 Clay44

Nagy kedvenc

Ultra nagy f*szság de imádom, mindenképpen nézzétek meg :D

2022.07.12 BRANTON

a nap véleménye

Hogyan forgassuk ki a zombihorrorokat?

Ruben Fleischer rendező neve hallatán, nekem mindig a Zombieland jut eszembe. Sokaknak talán a Venom, vagy éppen a nemrégiben bemutatott Uncharted. 2009-ben Fleischer megrendezte Zombieland című filmjét, melyet első megtekintéskor azon nyomban megsze... Teljes kritika

2016.02.18 indingo

Elég jó film, annak ellenére hogy már a csapból is folyó zombik állnak a középpontjában. Woody Harrelson sütimániája már-már beteges. Bill Murray-nek nem sok szerep jutott. :)

2022.03.09 JRD

Zombibi...

Jópofa történet a maga amorf módján. Legszívesebb 3,5 *-ot adnék. (A 3 csillagot nem igazán érzem jogosnak a filmmel kapcsolatban, ahogyan a 4 csillagot sem.) Szórakoztató, van benne szerethető humor és végre a főhős nem egy szipi-szupi hős, hanem egy igazán -a gyávaságát felvállaló- nyúlbéla. Persze a történet többi főszereplőjének helyén van a "töke", de pont Colombus bárgyú nyúlbélasága miatt bírtam a filmet. Természetsen Woody Harrelson karaktere is nagyon ott volt. Valahogy erre a szerepre csak őt tudtam elképzelni, és be is vált. (Számomra ő az a bizonyos színész, aki mellé mindig teszek gondolatban egy kérdőjelet. Különösebben nem szimpatikus, és mégis mindig el tudja érni, hogy a szerepeiben imádjam.) Egy biztos! A Zombieland (akár az 1 akár a 2) eltér a szokványos zombi filmektől, de nem annyira, hogy egy nagyon nagy idióta másfél órát kapjunk. Remek szórakozás csak úgy, bármikor. Mert attól függetlenül, hogy nem a mozivilág legnagyobb remeke, simán többször is meg lehet nézni. Szóval! Zombirajongók, filmre fel és jó szórakozást!

2017.11.11 Laca//Ho/rr/oR//

Woody Harrelson jól hozza a karakterét. Nem igazán szeretem a zombis paródiákat, de ezt nagyon jól eltalálták. Mióta láttam azóta várom, mert simán jöhetne a 2. része, de mindhiába. Billnek kicsit több szerepet adtam volna, ezért is köszi Jesse Eisenberg:D

2018.01.30 ArpiHajdu és Réci

A zombireneszánsz szülöttje

Emlékszem, a 2000-es évek elején óriási reneszánszát élte a zombifilmes zsáner (28 nappal később, Holtak hajnala-remake, Romero újabb Holtak-trilógiája, valamint a Haláli hullák hajnala és még sorolhatnám), amelynek bűvkörébe a Zombieland is beletart... Teljes kritika

2015.05.05 ZeroHero

Szerintem Jó film. Van stílusa, van hangulata, a szereplők teljesen eltaláltak, van sötét humor. Ez az a fajta amiből nyugodtan jöhet második rész. 10/8

2017.07.23 Deku

Nagyszerű zombi filmes paródia lett. A humor végig jelen van a filmben viszont nem rontották el a horror részét sem és itt-ott elég jól elhiteti, hogy zombis filmmel van dolgunk.

2015.07.30 kabel

Egy laza és eredeti film a zombi apokalipszis szürreális nehézségeiről és megoldásairól. Jesse Eisenberg nagyon szépen hozza a szerencsétlen túlélőt és Woody Harrelson is érdekes karakter. A történet kicsit átlagos, de annyi sok kikacsintás és érdekesség van benne, hogy végig nézhető és élvezetes marad.

2017.10.14 Lamboh

Baromi jó vígjáték, röhejesen jó karakterekkel és cselekménnyel. Sokszor láttam már, és még sokszor fogom is. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.08.06 Szilonka

Nagyon jó humorú film, imádtam a zombis szabályokat, amiket be kell tartani. A története is kerek egész.

2020.10.23 elekm90

Színtiszta komolytalan szórakozás, de épp ez az, ami tetszett benne. A karaktereket jó volt nézni, Woody Harrelson kiváló és Bill Murray cameo-ja is óriási :)

2019.05.17 Ms. Akárki

Nem éppen mondható egy klasszikus hentelős zombifilmnek hálisten. Ez inkább egy vígjátékként fogható fel és nagyon bejött ez a stílus. A szereplőgárda is nagyon jó. Allig várom, hogy kiderüljön hogyan folytatják.

2018.11.26 harnas1207

Sokkal többet vártam a filmtől. Kevéske igazán jó poén volt benne, inkább a sztorin volt a hangsúly. (Számomra egy vígjátékba ez rossz pont.)