Zombieland

Zombieland

2016.08.11 VFTS

A legjobb zombis film,ami egyben egy rendkívül jó vígjáték is. Nagyon szórakoztató, többször is újranézős kategória.

2023.04.15 Gamehun638

Üde színfolt a modernebb zombifilmek között. A Haláli hullák hajnala után megint egy nézhető, vicces, valamennyire véres horror-vígjáték.

2015.02.01 Curacao86

Ez a tökéletes horror/thriller-vígjáték, humorral, akcióval és kevéske vérrel, fergetes alakításokkal, kíváló színészekkel. Az is nézze meg, aki kicsit fél a vértől! :)

2019.01.06 szabomarc

Arra tökéletes, amire készítették. Szórakoztató, akciódús, sokat nevet rajta az embert. A színészek válogatása is jól sikerült szerintem, mindenkinek ajánlom a filmet.

2020.09.24 HannaK

Ütős zombis film, amely magát sem veszi komolya, hát még a néző. Nagyon jó jelenetek vannak benne és szakadtam a röhögéstől.

2020.10.21 belavagyok

Szeretem a filmben, hogy nem az a véresen komoly, mert azért mégis zombikról van szó, amik tényét sose bizonyította semmi, csak valakinek az agyszüleménye. Jó párbeszédek vannak benne.

2018.07.17 czerik

Ez az egyik kedvencem, és örülök a folytatásának. Kitűnő szereplőkkel, jó történettel,zombikkal :D Ajánlom mindenkinek!

2016.05.02 hell.l

Ez egy nagyon jó horror-vígjáték. Elég egyedi a stílusa, a szereplők is jól ki vannak dolgozva. Véletlenül sikerült megnéznem, de egyáltalán nem bántam meg. Hallottam, hogy hamarosan készül a folytatása is, a régi szereplőkkel, alig várom, hogy elkészüljön.:)

2016.04.19 D. Shaday

Horrornak semmiképp nem mondanám, inkább vígjáték, de annak nagyon hangulatos. Tetszett, hogy egy zombi apokalipszis közepén is tudott arról mesélni, milyen fontos, hogy az embernek legyenek barátai, kapcsolatai és, hogy élvezze az élet nyújtotta apr... Több

2016.04.22 HanGa

Egy jófajta a horrorvígjáték. Nem szabad sokat várni tőle, csak nézni kell. A humora teljesen rendben van és jót is tesz a zombi megítélésnek, hogy nem egy újabb véres filmet csináltak, hanem picit máshoz nyúltak.

2021.01.04 Érdeklődő

Vígjáték?

Nos, nehéz leírást adni egy olyan mozgóképről, amit majdnem mindenki jónak értékelt. Már a felénél nagyon gondolkodtam, hogy ez lesz a második film, amit nem bírok tovább nézni, de hogy nem tettem meg ezt, az az előttem szólóknak köszönhető. Szóval, visszatérve a leíráshoz, a mozgókép egy olyan világban játszódik, ahol az emberek egy fertőzés következtében emberhúsra szomjaznak. Ebben a veszedelemben próbál életben maradni egy fiú, egy középkorú férfi és két csajszi. A fő mondanivaló a történetben a szereplők egymásra hagyatottsága, de semmi több. Megbántam, hogy rászántam ezt másfél órát. Aki egy vicces, mosolygós kikapcsolódásra vágyik, nem ez lesz élete legmaradandóbb alkotása.

2017.06.01 jencike1985

Manapság nagyon sok a hasonló zombis paródia, de azért ezt kiemelném közülük mert ez nagyon jó. Szuper színészek lettek kiválogatva a szerepekre, és nem utolsó sorban a zenék is nagyon el lettek találva.

2017.06.21 Olivér Rózsa

Szerintem ez gyenge volt nem értem hogy mért van így felpontozva abszolut nem érdemli meg. Egy poénon sem tudtam nevetni mindegyik szánalmas volt! 10/3

2015.05.13 hejnekem

A film nem teljesen élőhalott, de semmiképpen sincs tele élettel. Nem kell nagy történetre számítani, ez egy olyan film, amiben végig a zombikat verik összevissza, és közben remek szórakozást nyújt. Kellemes színészekkel, jó hangulattal és néhány vicces résszel.