Zombieland

Zombieland

2016.09.16 puffancshercegnő

Ez egy olyan zombifilm paródia, ami nem működik tökéletesen, de annyira azért mégis, hogy az ember egyszer elszórakozzon rajta. Néha mintha próbálná túl komolyan venni önmagát, ettől kicsit unalmassá válik, de összességében egyszeri szórakozára pont jó

2017.11.01 Bazzzsi

A legjobban eltalált stílusú zombis film a piacon. Van benne dráma és sok meglepő dolog is, de persze elengedhetetlen a humor is. Csak ajánlani tudom a filmet.

2018.12.01 VvV

A jobb, sőt az egészen jó zombis történetet közé tartozik. A zombis-szabályok is izgalmasak, jók a karakterek.

2020.11.03 Ildikó Bacskai

Vicces zombis

Egy látványos zombis film, ami igazán vicces. Egyáltalán nem erőltetett, szerethető karakterek, szép zombi jelmezek.

2018.07.30 Norbi

Vigyázat!!! Elborult film. Ez a fajta humor az, ami vagy nagyon tetszik, vagy utálod. Én imádtam, ez a bizarr helyzet , és a karakter ék meglepően nyugodt hozzáállása igazán fergeteges dolgokhoz vezetnek a film folyamán.

2016.10.18 Fahéjgolyó

Tallahassee karaktere megunhatatlan :D A párbeszédek rendkívül jóra sikeredtek benne:D -Who's Bill Murray? - I've never hit a kid before. I mean, that's like asking who Gandhi is. -Who's Gandhi?

2017.07.24 Lonka

Kétség kívül a legjobb a kategóriájában. Nem akartak egy komoly filmet csinálni nagy mondanivalókkal. Nagyon lendületes volt a története remek humorral megfűszerezve.

2020.08.26 Greeta

A legjobb zombis film. Kellő humorral kezeli a dolgot, jók a karakterek és a történet is végig pörgős és látványos.

2016.11.14 MKristijan

Nagyon kerültem ezt a filmet, egyik hajnali órán épp ment a tv-ben és valahogy megragadtam rajta. Aludnom kellett volna, de mégis végignéztem azóta többször is. Pozitív csalódás :))

2015.06.09 Dodi

Egész kellemes kis zombis film, Emma Stone miatt meg pláne hogy megérte megnézni, de Jesse Eisenberg is hozta a tőle elvárt szintet, nagy kedvencem a Facebook film óta, és nem mellesleg pedig tudnék élni egy ilyen világban... :D

2020.10.12 jfruzsi97

Élvezhető film, jó poénokkal. Plusz egy kis zombi öldöklés. Jó párosítás.

2020.10.25 petraszab

Aki nem szereti a zombis filmeket, ez még annak is be fog jönni. Nagyon egyedi a humora a témához képest.

2019.06.01 kevelin

szeretem a zombis filmeket a vígjátékokat is. de ez :D hát ez mindent visz. egyszerűen annyira gagyi is sz*r hogy már jó. a beszólásoktól a szereplőktől a rengeteg bénázástól végig sírtam a röhögéstől. a zombikat is uj megvilágításba helyezi. aki bírja az ilyen típusú filmeket bátran fusson neki

2019.12.24 Syracuse

Imádom, igazából ezóta gondolom azt, hogy zombis filmből csak vígjátékot kellene csinálni. Persze, aztán láttam a REC-et, ami megint egy teljesen külön kategória. Na de lényeg a lényeg, hogy ezt szerintem mindenki imádni fogja, aki csak egy kicsit is szereti a fekete humort és a horrort.