Zombieland

Zombieland

2016.01.21 kissjanos21

A film nagyon jól indul, és a vége is rendben van, de sajnos a közepe táján eléggé leül, én ott már egy kicsit untam. Egyébként csak engem idegesített a két kis csaj figurája? Őket leszámítva egy erős 3-ra értékelem ezt a filmet.

2016.05.21 Vadgazda

Az egyik valaha volt legjobb zombis vígjáték. Nekem nagyon tetszett különösen Telhasse zombi-írtós részei. Az alapsztori is nagyon jól felépített, egy szokványos zombiapokalipszis nem sokványosan bemutatva. Kifejezetten ajánlott!

2015.10.29 fcbnandi

Imádom a zombis filmeket, főleg a vígjátékokat. Van egy jó kis hangulata a filmnek az elejétől a végéig. Jó lenne ha jönne második rész. Ajánlom a zombis vígjátékok kedvelőinek

2015.07.26 one1970

Szerintem a Zombieland elég jó zombis film lett, sok rossz zombis filmet láttam már, de ez a fajta "feldolgozás" már nagyon tetszett! Szerintem kötelező megnézni, annak is aki nem szereti a horrort :D

2015.07.11 moony5972

Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.

2019.10.20 dovetusfurdo

Zombifilm jaj ne??!! De ez jó!

Zombifilmből csak a vicces felfogásúakat szeretem amelyik nem veszi komolyan magát . Teljesen jók a poénok vállalható film!

2017.02.01 Hedy0809

Korrekt kis mozi. Nem akar több lenni a műfajánál,viszont annak maximálisan megfelel. Jók a poénok a szövegek,teremt maga köré egy légkört. :) Várom a másodikat!

2015.06.19 Lord British

Az utóbbi évek egyik legjobb horrorvígjátéka. Kiváló szereplőgárda, jó kis viccek és csipkelődések, Bill Murray epikus cameoja, és TWINKIES?!?!?!

2018.07.08 Evok1909

Elfogult lennék? Meglehet. De ez a film Mindent hoz amit egy humorral fűszerezett zombis film tudhat. Woody Harrelson lubickol a szerepében, Bill Murray pedig még ha epizódszerepben is, de hozza a kötelezőt. Remek történet, remek szereplők, remek film.

2015.06.14 superxaba

Na így kell a zombi témához hozzáállni: hentelős, fröcsögős horrort csinálni belőle, de jól teletömni humoros jelenetekkel is. Garantáltan a zombik is ezt választanák!

2017.09.26 koba1996

Rengeteg zombis film van, nem lehet újat mutatni... De mégis! Aki pedig erre vágyik, az nézze meg ezt a filmet. Szerintem a zombik, mint olyanok, messze nem központi elemei a filmnek, lehettek volna vámpírvadászok is a szereplők, vagy vérfarkas-hajhá... Több

2015.01.01 tamas84

A Zombieland egy rendkívül éles komédia, melynek rengeteg jelenete önálló életre kelt, és mémmé vált. Nem csoda, Fleischer filmje az egyik legjobb zombi paródia, amely itt-ott a lelkizések miatt ugyan veszít a tempójából, de amikor újra magára talál, zseniális szórakozást kínál. És a végén csak ez számít.

2017.05.02 Wolowitz

Kedvenc horror vígjáték filmem amit láttam. Elég beteg módon közelíti meg a témát de teszi ezt nagyszerű humorral. Woody Harrelson itt lett nagy kedvencem és remekül hozta a morcos karakterét.

2015.06.21 neeta92

Azonnal megfogott. Ilyen egy jó vígjáték ami még horror is. Tényleg nem akar több lenni és ez jó. Nekem pont erre volt szükségem még többet is kaptam mint vártam. Színészi játék az pont olyan amilyennek lennie kell így ebbe se tudok belekötni.