Zombieland

Zombieland

2015.03.15 annaaleoop

A szereposztás nagyon el lett találva,tetszik hogy az alap gyilkolászás egy kis humorral van tálalva,ettől nem olyan monoton. 5/5

2015.03.12 totheva4

Kíváló alakítások, szuper humor, kellőképpen kidolgozott látványvilág és lendületes feszes mechanika jellemzi a filmet. Ilyen egy jó zombis vígjáték! A színészek nagyon jól szerepelnek! Megkapja az 5/5-öt.

2015.03.01 Agnes96

A Haláli Hullák Hajnala mellett a legjobb zombis film. Persze vannak alapvető hülye hibái, de maga a felépítés, a zombikézikönyv nagyon feldobja.

2015.03.08 meditke

Vicces horror vígjáték, Emma Stone már ekkor is nagyon jó volt, Woody Harrelson pedig mindig is a kedvenceim között volt. A műfajának egyik legjobb filmje, csak ajánlani tudom.

2015.02.26 edelenyberes

Így a TWD széria ötödik évadának közepén jó visszanézni ezt a filmet. Már az első perctől kezdve vicces, sokszor abszurd, némi érzelemmel, remek alakításokkal és az óriási Bill Murray-vel. Zombirajongóknak kötelező darab, még ha paródia is ;)

2015.01.28 Sritech

Nagyon vicces "horror" film :D Inkább vígjátékhoz hasonlítanám :) Nagyon sokat nevettem rajta, elég jó kis "ismeretterjesztés" zombik ellen.

2015.02.22 Akasa87

Zseniális Woody Harrelson alakítása, elejétől a végéig tele poénokkal, nagy kedvenc a horrovígjáték kategóriában! :)

2018.01.16 lendvaicsaba

Jó ötlet ez a horror filmbe oltott vígjáték. Egy kis gyilkolás, egy kis poén. Jól bevált recept és persze a színészek is jól voltak összeválogatva. Nagyszerű film.

2015.02.09 Hitman Nézhetetlen

Zseniális páros, vicces történet. Kevés vígjáték van, amit 1-nél többször meg tudok nézni. Ez azok közé tartozik. Legjobb rész Bill Murray háza. :)

2017.04.29 TEKERGŐ

Na ez igen ez már filmnek mondható. Végre egy film ami teljesen ötvözni tudja a horror és a vígjáték kategoriát.

2017.02.09 adamtoth

Ez a tökéletes horror/thriller-vígjáték, humorral, akcióval, egész jó kis film .

2016.01.04 tomika

Nagyon jó kellemes film sok benne az extra. :)