Legutóbbi vélemények

Ez a film olyan, mintha valaki energy italt öntött volna egy gamer setupba. Folyamatos bunyó, vér, menő karakterek, nulla chill. Néha már túl sok az egész, de pont ettől szórakoztató. A szto...Több
2026.05.08. 10:35 / Kamilla
0
Ez igen!
A második rész után ismét megnéztem az első részt! Még mindig zseniálisnak tartom! Samara Weaving meg fantasztikus!
2026.05.08. 08:36 / volandy
0
Kár volt megcsinálni! Nagy kár!
Az első rész után ezt még gyenge utánzatnak sem mondanám! Egy idő után már csak Samara Weaving miatt néztem. Ő hozta a karaktert, de a forgatókönyv nagyon gyenge volt, nem is tudott semmi új...Több
2026.05.08. 08:00 / volandy
0
Francia vígjáték - on
A Netflix új minisorozata, A beépített tanár nálam pontosan az a kategória volt, amire az ember egy laza esti kikapcsolódásként kattint rá. Őszintén szólva már az első percekben automatikusa...Több
2026.05.08. 07:36 / Elysia Kova
0
Nem indul olyan rosszul, de aztán egyre unalmasabb lesz, a vége felé pedig várja már a stáblistát az ember. Sajnos a szép tájakat sem lehet annyira élvezni, mert nem túl jó a képminőség....Több
2026.05.08. 04:24 / Török389133
0
közepes
Nem egy nagy szám, és nagyon gagyi kezdeti expozíció. Kiváló szinkron: Kőszegi Ákos.
2026.05.07. 23:54 / Tímea Penk
0

76 2026

/ horror | thriller

10/8
A kakas csípje meg, de embertelen félelmetes volt... Elszabadult tűzoltótömlő módjára fosta szét a seggem a vetítőtermet! A harmadik filmjére szedte össze magát teljesen McCarthy. Fejlődik ...Több
2026.05.07. 23:50 / Jocpappa
0
Amikor az alma messze esik a fájától
A történet a 19 éves Sherlock Holmes életébe enged bepillantást, és akkor veszi fel a fonalat, amikor főhősünket a bátyja Oxfordba küldi inaskodni. A fiú itt összebarátkozik egy tehetséges d...Több
2026.05.07. 22:13 / Robinson76
0
Egyszerűen élvezhető
Igen, jó film. De tele csavarral? Pont, hogy nagyon egyszerű a játék, illetve a film. Van anomália vagy nincs. Éppen ezért különleges. A többi része sem csavar, hanem érdekes és tanulságos....Több
2026.05.07. 22:05 / temetetlen
0

67 2026

/ Sorozat / dokumentum

közepes
Én nem voltam elragadtatva ettől a filmtől.
2026.05.07. 22:01 / Tímea Penk
0
Nem jó
Időpocsékolás!
Nézhetetlen 2026.05.07. 21:51 / Tímea Penk
0
Rossz előérzet után közepesre menti a finálé
Azzal kezdem, hogy kis híján abbahagytam a sorozatot az elején, mert annyira vontatott és lassan építkező volt. Aztán szép lassan kezdett kibontakozni, de továbbra is szürke, komor, és nyoma...Több
2026.05.07. 21:47 / Robinson76
0
Prágai sorozatgyilkosságok
Ezt a szériát a II. világháborús, sorozatgyilkosos krimik közé lehet besorolni, és egészen nézhető is volt, így egyáltalán nem okozott csalódást. Amúgy Prágában játszódik a történet, amihez ...Több
2026.05.07. 21:29 / Robinson76
0
Hullagyalázás felsőfokon
Egyszer tudtam végignézni még 1996-ban, de annyira dühítően rossz film, hogy nem vagyok hajlandó még egyszer időt pazarolni rá. Az sem csökkenti a stáb emberiség elleni bűntettét, hogy (állí...Több
Nézhetetlen 2026.05.07. 20:07 / Piczil Zsolt
0
Nem is annyira horror, de elég vicces, némi libabőrrel.
2026.05.07. 19:21 / Tibor397141
0
Ez is egy nagyon jó vígjáték szerintem. Már a film elején is rengeteg humorral találkozhatunk, például amikor a repülőgép pilótája egy kicsit „lazábban” viselkedik az utastérben, ami rögtön ...Több
2026.05.07. 19:19 / Atis206
0
Én úgy gondolom, hogy ez egy nagyon jó vígjáték, amin kifejezetten jól el lehet szórakozni. A sztorija is egész jó, főleg az alaphelyzet miatt, hogy a két barát végül egymás édesanyjával jön...Több
2026.05.07. 19:16 / Atis206
0
Látványban elképesztő, de néha kicsit túl soknak éreztem a “nézzétek milyen művészi” vonalat. A koncert részek viszont nagyon ütnek, főleg a hangzás meg a közeli kamerák miatt. Nem tökéletes...Több
2026.05.07. 17:40 / Mario
0
Nekünk annyira nem jött be...
A Van, aki kopaszon szereti (Certains l'aiment chauve, 2025) egy fergeteges francia vígjáték, amely a férfi hiúság és az öregedéstől való félelem témáját járja körül abszurd humorral. A tört...Több
2026.05.07. 17:27 / Bafam
1

82 2025

/ Sorozat / dráma

A borz éjjeli szálláshelye - borzalom
A 10 részből kettőt végigszenvedtem, az másfél óra!!! Ennyi idő alatt egy normális, izgalmas filmet meg lehetett volna nézni!! Végig azon morfondíroztam, miért is kell nekem ezt néznem?? Mié...Több
2026.05.07. 15:46 / Rudikuss
0