Legutóbbi vélemények

Drogügyi csencsembencsem
New York Cityben, azon belül is a Brooklyn déli részén lévő Brightonban játszódó drogügyi rendőrös-bűnözős filmet élvezhetünk James Gray forgatókönyvéből, a saját rendezésében. A szereposztá...Több
2026.05.06. 22:47 / Ahoj poplacsek
0
Lassan indul be.
Aki kedveli az "erdőben kamerával kalimpálós, hosszú ideig nem sok minden, majd valami mégis van" típusú filmeket, az belevághat. Nem nagy szám. Mármint nem ad sok újdonságot, de vannak benn...Több
2026.05.06. 22:41 / puszpang
0
Egy jópofa kis film ez. Szerintem abszolút nézhető. Érdekessége, hogy sok színész gyereke játszik benne :) Szóval Glenn Powell szimpatikus, mint mindig. A vége egy kicsit le lett egyszerűsít...Több
2026.05.06. 22:34 / Istvan417877
0
Nyilván nem én vagyok a célközönsége
Az első évad feléig bírtam, aztán feladtam. Számomra ez egy bugyuta, logikátlan, ezer sebből vérző, hatásvadász sorozat. Rossz színészi alakítások, sokszor a debilitás határát súroló dialógu...Több
2026.05.06. 21:38 / PatafyIvan
0
Nem tetszett.
Nekem egyáltalán nem jött be. Alig vártam, hogy vége legyen, de...nem akartam, hogy kifogjon rajtam...végigszenvedtem. Unalmas, vontatott, számomra semmitmondó tartalom. Az ötlet alapból nem...Több
2026.05.06. 21:25 / Éva420581
0
Tökéletesen érdektelen
Minden eredetiséget nélkülöző, tisztes iparosmunka, ezerszer elcsépelt klisékből összerakva. Egyszer nézhető, de aki nem látja, az sem veszít semmit. Viszont rengeteg ostobaság van benne. -...Több
2026.05.06. 20:58 / PatafyIvan
0
Nem tudtam értelmezni
Most vagy hülyébb vagyok az átlagnál, vagy csak nagyon nem bírom azt, ahogy ez össze lett rakva vagy nagyon túlértékelt a filmes oldalakon. Mert magas értékeléseket láttam, komoly a szereplő...Több
2026.05.06. 20:57 / Ahoj poplacsek
0

Kifejezetten tetszett. Végre nem egy eredeti sorozat, drámával, lélekábrázolással, fejlődő történettel, mondanivalóval. Oda kell figyelni rá, gondolkodást igényel. Jók a szereplők. Tetszik, ...Több
2026.05.06. 20:47 / PatafyIvan
0
Látványos káosz a mozivásznon
A Mortal Kombat II. szerintem egy tipikus olyan film lett, aminél nem is a történet a legfontosabb, hanem az akció és a látvány. Már az elején nagy tempóval indul, és utána sem nagyon lassít...Több
2026.05.06. 20:45 / fabuandras
4
Tarantino lecserélve (legalábbis nálam)
Talán még csak a második nagyfilmje a gyereknek, de én már ünneplem, mert arra tippelek, van még ötlete, amit elpuffogtathat. És nem annyira vízfejű, gyagya, mint Tarantino, akinek a stílusá...Több
2026.05.06. 20:06 / Piczil Zsolt
0
Minden cent pocsékba ment, amit erre a sz*rra költöttek.
Nézhetetlen 2026.05.06. 19:56 / low2row
0
Porturmix
Legalábbis nekem olyan igénytelen egyvelegnek tűnt a film, amiben tehetségtelen alkotó nagy elődök munkáit felhasználva mixel új művet. Persze erre azt mondja, hogy csak hommage (tiszteletad...Több
2026.05.06. 19:42 / Piczil Zsolt
0

98 2026

/ Sorozat / dráma | western

Duttonék
Nekem nagyon hiányzik a sorozatból kb. mindenki. Úgy lett volna az igazi, ha Kevin Costner marad, és nem kellene külön sorozat Bethnek és egy Kacey-nek. De biztos ezek is nagyon pörgősek les...Több
2026.05.06. 19:40 / Sydneyke
0

90 2018

/ Sorozat / dráma | western

Duttonék
Nekem nagyon hiányzik a sorozatból kb. mindenki. Úgy lett volna az igazi, ha Kevin Costner marad, és nem kellene külön sorozat Bethnek és egy Kacey-nek. De biztos ezek is nagyon pörgősek les...Több
2026.05.06. 19:38 / Sydneyke
0
Kínlódás, vergődés 50m2-en.
Duma duma hátán. Mindenkit megismerünk, mindenki agybeteg, mindenki pszichó. Ülünk, eszünk, iszunk, emésztünk, tépjük a szánkat, verjük a hátsónkat a földnek. Halál érdektelen. Valamiért űrh...Több
2026.05.06. 18:15 / puszpang
0
Nem ismerem a regényt, sem a történetet, számomra minden újdonság volt. Annyira nem csípem a kosztümös filmeket, ennek ellenére nekem tetszett a film, jók voltak az alakítások, a jelmezek, a...Több
2026.05.06. 17:50 / IstvanF
0
A film elején gyorsan megmutatják, hogy mit is fogunk majd látni bővebben kifejtve. Szeretem, mikor gyors, alapos és lényegre törő a karakter- és történetbemutatás. Ez főleg nagy bravúr, hog...Több
2026.05.06. 17:37 / IstvanF
0
Szivárványos köpönyegforgató
A rajz stílusa tetszett, a történet felütése is rendben volt. Viszont a teljes mese vonala szerintem nem kiemelkedő. A Miyazaki rajzfilmekben is van olyan, hogy nem különösképpen kiemelkedő ...Több
2026.05.06. 16:55 / Piczil Zsolt
0
Na végre egy jó történet!
Úgy ültem be a filmre, hogy semmit nem tudtam róla, még a bemutatóját sem láttam. Pillanatok alatt elvarázsolt a hangulata, azonnal érződött, hogy végre egy jól megírt történetet filmesített...Több
2026.05.06. 16:53 / IstvanF
0
Az Éden egy jó film! 1929-ben játszódik, ezáltal nem egy idegbeteg tempójú alkotás. Az elejét még kicsit vontatottnak is éreztem, de miután megismerjük a karaktereket, rendesen beindulnak a ...Több
2026.05.06. 16:32 / IstvanF
0