13 kísértet

Premier (HU): 2002.02.28.

13 Ghosts  (1960)

2023.11.02 migraab

Nosztalgikus élmény

5 *, csak a nosztalgia miatt, emlékszem, régen hogy paráztam a filmtől. :) Elég jól öregszik a film.

2019.09.11 Timon

Az eleje amolyan átlagosnak indult. Azután a családiasabb jelenetek kicsit lazítottak,ami jól is jött,mert kissé máe túl volt hajszolva.Sajnálatos módon erős félelemhiányt éreztem,de a látvány sokkal jobb volt már. 10/6

2023.03.02 Kóborló

Kísértettek az alagsorban

Annak idején, amikor idehaza elkezdődött a dvd-k térhódítása, és a videokazetták szép lassan kiszorultak a kereskedelmi piacról, eme film egyike volt az első megvásárolt dvd lemezeimnek, és a napokban arra gondoltam, hogy miért ne elevenítsem fel az ... Teljes kritika

2020.06.28 BoBamburg

Vérbeli kora kétezres évek eleji b horror hangulatot árasztó film. De nem rossz értelemben. Anno meg jó 15 éve láttam, talan még általános iskolás koromban, féltem is tőle akkoriban, így ha nem is túl mélyet, de hagyott bennem nyomot. Aztán nemrég jö... Több

2018.05.05 Laca//Ho/rr/oR//

Gyerekkoromban nagyon sokszor láttam és szerettem is ezt a filmet és nem csak Shannon Elizabeth miatt, hanem a tipikus 2000-es évekbeli szellemes filmek amiket akkoriban gyártottak, meg volt a feeling-je. Matthew Lillard és Tony Shalhoub is nagyon jol formálták meg a karakterüket és maga a story is egész jó volt.

A magyarországi dvd-s kiadás játékideje 87 perc volt, viszont a mozis változata 91 perces.Szerző: Kóborló

A film forgatása 2000. október 6-án kezdődött és 2000. december 15-én fejeződött be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Maggiet alakító Rah Digga készített egy zeneszámot ehhez a filmhez Mirror, Mirror címmel, amiben ő rappel.Szerző: Kóborló

A filmbéli Kalina halálát sokkal durvábbra tervezték, de ezt végül el kellett vetni, hogy beleférjenek a kívánt korhatárba.Szerző: Kóborló