2018.10.14 Csillagpor

Nagyon jó. Berántja a nézőt és nem engedi. Bár horrornak azért nem titulálnám mert annyira durva dolgok azért nem történnek benne. A vége elképesztő és egyben szép is, bár ez elég furcsa egyveleg, de működött. Át tudtam érezni a főhős karakterét és végig szurkoltam, hogy valahogy kijusson...

2019.05.13 petraszab

Tetszett a film, hogy gondolkodásra sarkallja a nézőt. Agyal a dolgokon, nem csak sodródik a történtekkel.

2021.05.19 Di Canio

Jobbra számítottam, de egyszer meg lehetett nézni.

2024.03.04 Gamehun638

Amiben John Cusack van, az csak jó lehet.

2018.03.31 Zsceeeka

Nekem nagyon tetszett, kifejezetten ijesztő volt, a regényt is el szeretném majd olvasni. A képek nagyon szépek voltak benne, és moziban a látvány lenyűgöző volt, a közepes értékelések ellenére kedveltem. Kieg.: elolvastam a novellát, és meglepően kidolgozott filmet kanyarítottak belőle.

2017.09.19 SzFa

Egy filmnek elment. Maga a történet szokatlan, de túl bonyolult volt számomra. Az alap tetszett, hogy egy szoba rejtélyes, hogy meghalnak benne rejtélyes titokzatos körülmények között. A film első részéig még izgalmas volt, de utána végig csak arra vágytam, hogy legyen vége.

2016.06.15 D. Shaday

John Cusack karaktere nagyon idegesítő volt, de a színész jól hozta a szerepet. Végig elég feszült a hangulata, voltak benne ijesztő jelenetek, tényleg jó kis film.

2016.10.07 a-arnold

Nagyon jó, és ütős horror, egyik kedvencem, sikerül a feszültséget felfokozni a film közben, és elég látványos is, aki egy izgalmas horrora vágyik, az mindenképpen nézze meg!

2017.08.14 czigler.nora

Szerettem volna, ha kicsit ijesztőbbé válik, de sajnos nem történt meg. Ettől függetlenül érdekes és izgalmas a történet, tele fordulatokkal és meglepetésekkel.

2016.04.30 Bogi

úúú, az egyik kedven horrorfilmem. John Cusack nagyon ott van a szeren. Tökéletes "őrültet" játszik már a végén. Nagyon megy neki ez a fajta stílusú karakter megformálása. Ez tipikusan egy eszes horror, egy kis szürreális humorral vegyítve. Szerintem... Több

2015.05.29 Evcsi95

Ebből a filmből szinte semmit sem értettem. Fogalmam sem volt mi a valóság és egyáltalán mi is történik a hapsival. Az sem volt világos, hogy mi is volt ez az egész a szobával és kinek a műve volt az egész.

2018.12.27 Deniel

Személy szerint nekem ez egy nagyon langyos, középszerű film volt! John Cusack személye sem tartozik a kedvenceim közé, tőle jó filmet még nem igen láttam. Ebben a filmben is egy túljátszott, idegesítő szerepet alakít, idegesítő szinkronhanggal. Talán egy másik színésszel jobb lett volna!

2017.08.28 T.Andras

Az egyik legjobb horror-thriller, amit láttam, nagyon nagy hatással van rám minden alkalommal, amikor megnézem. Úgy izgulok rajta, mintha első alkalommal látnám.

2016.10.06 niky86

Egy igazán különleges hangulatú film, amely miután szépen lassan beindul, a közepétől egy teljességgel kiszámíthatatlan őrült, eszeveszett történetbe csap át. Nagyon izgalmas film.