A belső tenger

Mar adentro

2020.11.15 Interfectorem Sabnock

Eutanázia. Komoly téma, és komolyan is kell vele foglalkozni, ahogyan a film teszi. Csendesen és szeretetteljesen. De a másik viszont, hogy az érzelmeken kívül nagyon altatós és lassú az egész. Nem hozott igazán lázba.

2015.02.10 erare

Gyönyörű film. Megmutat szerelmeket, felszínre hoz emlékeket, érzéseket. És elgondolkodtat az élet értelmén, s hogy helyesen élem-e? Bardem munkásságát azóta kísérem figyelemmel, hogy láttam ezt az alkotást.

2017.04.26 Berto49

Javier Bardem a legnagyobb színészek közé tartozik. Számos filmben bizonyította ezt, elég, ha csak a „Nem vénnek való vidék”, illetve a „Biutiful” címét említem. Ez a filmje nagyon megosztja a nézőket, van aki így értékelte: „Tökuncsi, oszkárhajhász ... Több

2019.02.09 elekm90

Egy nagyon szép, csendes film, amely ellentétben sok hollywood-i produkcióval nem hatásvadász, pedig a téma bőven adott volna erre lehetőséget. Bardem alakítása remek. 9/10

2015.06.09 Dodi

Javier Bardem remek színész, ezt már máskor is megállapítottam, így az ő játéka sokat hozzátesz a film minőségéhez. Nincsenek benne sallangok, az érzelmek jól vannak ábrázolva, az ember a hatása alá tud kerülni. Szerintem aki szereti az európai, igényesebb lélektani filmeket, annak tetszeni fog.

2018.12.23 bbozsi

Kegyetlenül szép film. Javier Bardem a szemével csodát művel, az egész pedig ízlésesen elgondolkodtató és magasröptű.

2018.02.04 dailyfilmsan

A Külföldi filmek a Hollywood-i filmgyártól eltérve mindig próbálnak valami polgárpukkasztó, díjhajhász témával jelentkezni hogy érdemben valami megmozduljon az emberben ha megnézi. Ez a film is egy ilyen dologgal foglalkozik. Eutanázia. Egyre jobban... Több

2016.06.11 Mulds

Egy ritka módon kellemes kis film ez. Kifejezetten tetszett, hogy nem akart több lenni mint ami valójában. Bőven megüti azt a szintet amitől szerethetővé válik. De persze tapasztalja ki mindenki maga. :)