A boldogság nyomában

A boldogság nyomában

The Pursuit of Happyness
Jaden Smith

Chris Gardner célja, hogy családját boldognak lássa, hogy megteremtse számukra az anyagi biztonságot, ám valahogy sosem jár sikerrel. Szeme előtt csak a gazdagság képe lebeg, de hiába tesz meg mindent, elkerüli a szerencse. Miután egyre rosszabb helyzetbe kerülnek, felesége is elhagyja,… Több

Premier (HU): 2007.02.15.

2024.03.16 Kapszaicin

Nyomokban boldogság

Will Smith egyik kiemelkedő alakítása mellett a gyerekszínész is több okból említésre méltó. A kis junior, Jaden Smith valódi tehetségként aposztrofálja magát a filmben, és talán azért lett ennyire kiváló ez a film, mert Jaden Smith valóban Will Smit... Teljes kritika

2018.09.24 jake_green

a nap véleménye

Frissében a film után billentyűzetet ragadok.... Egy film régen húzott fel ennyire! 2 órát követelek vissza életemből! Hol is kezdjem.... jó lehiggadok! A film nagyon jól indul az első 10-20 percben még élvezhető is. De aztán kb 2 órán keresztül néze... Több

Will Smith egyik legjobb filmje.Elgondolkodtató,megható,lélekig hatoló dráma,ami egy emberről szól,aki csak életben akar maradni.Életben maradni,és a gyermekét becsülettel felnevelni.Küzdelem,harc az életben maradásról.Üzenet:Soha,de soha ne add fel az álmaidat.Erősen ajánlott.

2017.10.26 indingo

Elképesztően unalmasra sikeredett a film. Nagyon lehangoló volt, holott a történet ismeretében sokkal jobbra számítottam. Az amcsik szeretik feltúrbózni a dolgokat, itt is színezhettek volna egy kicsi.t

2017.10.19 Szilonka

A történet ismeretében nagyon vártam a filmet, de az elég gyengére sikeredett. Eléggé összecsapott és helyként unalmas. Talán csak Will Smith és a fia közti kapcsolat tetszett.

Szeptember 25-én foglalják le az adóhátralékot Chriss számlájáról. Ez Gardner legsötétebb napja, ironikus módon Will Smith (Chriss Gardner megformálója) születésnapja. Szerző: AngelCass

A film eredeti címe ("The Pursuit of Happyness") helytelenül van írva, mivel "happyness" szó nincs a szótárban. Helyette a "Happiness" lenne a helyes kifejezés; talán tudatos döntés volt a hiba a rendezők részéről.Szerző: AngelCass

A taxisofőr, aki a filmben Chriss mögött kiabál arabul, ezt mondta : "Stop, stop, son of a dog! "Szerző: AngelCass

Mr. Ribbon megkéri a titkárnőjét, hogy hívja Mr. Ristucciát. Ez egy visszatérő név a rendező, Gabriele Muccino filmjeiben.Szerző: AngelCass