A csaj nem jár egyedül

A csaj nem jár egyedül

She's All That

Zack és Taylor, egy végzős pár, akik elsőéves koruk óta együtt voltak, úgy döntöttek, hogy szakítanak. Annak ellenére, hogy ők voltak az a pár, akikről mindenki azt hitte, hogy örökké együtt maradnak, Taylor a tavaszi szünetben szakított Zackkel, hogy egy új srác, Brock Hudson, a "Való Világ"… Több

Premier (HU): 1999.05.20.

2023.10.31 JRD

Pygmalion. My Fair Lady. A csaj nem jár egyedül. Ugyanazon történet több feldolgozása. Lord Bernard Shaw Pygmalion-darabja egyébként remekmű, ahogyan az 1964-ben készült My Fair Lady is. Az 1999-es feldolgozásban a történetet zanzásították, és tinikn... Több

Hát igen,ha Freddie Prinze Jr.-t meglátom,feláll a szőr a karomon.A nők bálványa volt,de a szinészi véna nála nulla.Az állandóan kikerekedett szeme,és bárgyú mosolya számomra idegesítő. A film sem egy nagy pukkanás.Aranyos,bájos,de olyan semmilyen.

2020.10.27 elekm90

Egy tucat(romantikus)komédia, tipikus 90-es évek feelingje van a filmnek, akkoriban nagyon sok hasonló készült. Egyszer meg lehet nézni, egyaránt vannak benne aranyos és gáz jelenetek, Freddie Prinze Jr. alakítását viszont fájt nézni.

2021.10.21 Ildikó Bacskai

Ez a film nem egy filmművészeti remekmű, de nem is ezért érdemes nekiülni, hanem azért, mert az Y generáció kultikus tinifilmje, az akkori szalagavatós táncok ihletője és a Bravo magazinok anyag forrása. :D Minden lány Freddie Pr. Juniorba volt szere... Több

2020.10.04 indingo

Én bírtam Freddie Prinze Jr.-t. A film eléggé kiszámítható, de akkor amikor futott jónak számított. Olyan tipikus amerikai film meg bolondítva egy kis rút kiskacsa storyval.

A Netflix szerezte meg a jogot, hogy több mint 20 év után remake-elje a filmet A srác nem jár egyedül címmel, mely 2021.08.27-től tekinthető meg a streaming platformon.Szerző: Spidey

Usher és Rachel Leigh Cook a film végzős báli jeleneteit úgy élték meg, mint a sajátjukat, ugyanis egyikük sem tudott elmenni rá.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmbéli karakterek keresztneveivel a Hanson nevű zenekarra utaltak (Zack és Taylor, valamint Mackenzie és Jesse).Szerző: ArpiHajdu és Réci

A nagyszabású táncos jelenet a gimis végzős bálon eredetileg nem volt benne a forgatókönyvben, az utolsó pillanatban került csak be a filmbe.Szerző: ArpiHajdu és Réci