A csodálatos Pókember

The Amazing Spider-Man

2015.07.26 szd91

Nem rossz, de nem értem minek tulajdonképpen. Egyszer már leforgatták a pókember trilógiát Tobey Maguire-el. Hozzám az közelebb is állt. Értem én, hogy nem bírnak mit kitalálni már, de na, akkor inkább ne filmezzenek, mert ez szánalmas már de komolyan.

2016.04.27 ereln

Sokkal jobb, mint a Sam Raimi-s trilógia, legalábbis Peter Parker mindenképp, Andrew Garfield, mintha erre a szerepre született volna. Nagyon szórakoztató, akciódús egy film és nem hittem, hogy meglépik a végén.

2016.06.11 Mithrel

Csodálatos. De tényleg. Az első trilógiát nem volt szerencsém látni, de biztos jó az is. Viszont ez...wáo. Egyből belopta magát a szívembe mind Póki, mind maga a film. Remek látványvilág, remek színészek és színésznők, szintén remek forgatókönyv. Sokan leszólják, de én nagyon szerettem. We love Póki.

2016.08.11 tvmérnök

Először nem értettem minek egy új pókemberes film. De nekem személy szerint jobban visszaadja azt, amit pókemberről gondolna az ember vagy amit elképzel a képregény alapján is. Humoros, izgalmas és látványos .

2015.06.05 sonyxxx

Volt abban valami, hogy érdemes lenne újraforgatni a pókember történetét, az előző átlagossága miatt, de úgy érzem, hogy habár kicsit jobb lett annál, ebből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. Így is szórakoztató és érdekes film volt, aminek a ... Több

2016.04.28 nagyniki987

Szórakoztató és akciódús, sok változás van a korábbi részekhez képest, ami önmagában nem lenne gond, de sajnos nem sikerült kiküszöbölni a régebbi verzió hiányosságait. talán az előző részek tökéletlenségük ellenére jobban tetszettek, mert azok még újdonságnak számítottak.

2015.11.16 Regi82

Oh jajj ez a főszereplő egyszerűen siralmas. Nagyon rossz választás volt. Az eredeti részek még tetszettek is,de ez szerintem elég gyerekes és giccses lett. Többször nem szeretném látni!

2015.06.23 Newyqrk

új irány új felfogás. Régi is tetszett de ez sokkal jobb lett mind a karakterek mind a történet szempontjából. Itt végre érezhető volt az amit az előző trilógia csak az utolsó részben ért el. Ami pedig a szerettei veszélynek kitétele

2015.05.13 Balu

Hát látva ezt a filmet egyből az jutott eszembe,hogy milyen gyerekes és a főszereplő választás hát siralmas.Sajnos eléggé unatkoztam is a film alatt és arra tudtam gondolni,hogy az eredeti pókember sokkal jobban sikerült mint ez a film.

2016.01.13 Cirmici

Tobey Maguire nélkül nem pókember a pókember :Ö ettől függetlenül nem rossz, de szerintem nem kellene már erőltetni ezt a sztorit, azért mert sokkal fejlettebb már a techika.

2016.05.06 Garfbob10

Az előzetes elvárásaimhoz képest (amik majdnem a béka segge alatt voltak) hatalmas meglepetés volt, és a Pókember 3-nál mindenképpen jobb. De ennek ellenére nekem nem tetszett. Peter ugyan jó volt és Gwennel meg a Gyíkkal se volt bajom, meg a karakte... Több

2015.05.29 zoll-e89

Magasan jobb volt mint a sima Pókember filmek. Nem megy az a nyáladzás mint a másikban és szerintem a főszereplő is jobban hozza Pókember karakterét mint a másikban.

2016.04.29 Hektor6

Nekem jobban tetszik mint az előző Pókember széria, szerintem Andrew Garfield nagyon jó Peter Parker-nek. Az ellenségek is jó választások voltak, hiszen még nem láthattuk őket a mozivásznon. Kár, hogy nem lesz több, és hogy új Pókember lesz, ezt a világot jó lett volna átemelni a Marvelhez.

2015.01.27 krissz001124

Gyengébbnek tünik mint az elözö részek. Jó lett volna megmaradni az eredetinél.