A csodálatos Pókember

The Amazing Spider-Man

2024.04.26 Krisz

Számomra Andrew Garfield a legjobb Pókember. A csodálatos Pókember pedig szintén egy elég erős hálószövős film.

2018.12.03 mamiéstöti2

Egyébként se vagyok egy nagy Marvel rajongó, de az ő általuk készített filmek közül ez az egyik leggyengébb.

2018.04.26 indingo

Minta néhány évente kötelező volna Pókemberes filmet forgatni. Mindig találnak egy aktuális szereplőt késztenek vele pár rész és annyi. Andrew Garfield elég esetlen Peter Parker volt számomra.

2016.06.26 Thibo84

Végre egy olyan Pókember és Peter Parker karaktert kaptam ebben a filmben, mint a képregény füzetek lapjain van. Még akkor is humorizált, amikor kilátástalan volt a helyzete.

2017.09.24 Deku

Ezt a filmet nem tudták annyira jól megalkotni mint azt vártam ez pedig kellemetlen perceket okozott Pedig nagyon vártam a filmet de nem volt jó. Egyszerűen rémes volt. Kár érte pedig.

2019.05.31 Ms. Akárki

Imádom Pókembert szinte minden filmben, képregényben és animációs mesében, sorozatban, de ez a film sajnos elég gyengére sikerült. Történetben és színészi alakításban is. Andrew Garfield nekem nem jött be annyira Peter Parkerként.

2018.09.13 Norbert93

Teljesen felesleges reboot volt. Andrew Garfield jó színész, de ezt a filmet nem menthette meg volna senki.

2022.07.30 harnas1207

Nekem kicsit vicc kategória ez a pókember. A röhejes szerelmi szál és a ki-be sétálgatok a szupertitkos laboratóriumba amúgy is agyromboló... Mindig is vallottam, hogy póki a tini nézőket hivatott megszólítani, de ez a feldolgozás még nekik is övön aluli.

2022.12.26 bkzsani

Ha nem láttam volna az első trilógiát, akkor azt mondom, egész jó film. De így elég sok furcsaság van számomra.

2018.11.04 Csillagpor

Elég gyenge Pókember film lett végül. A történettel még nem is lett volna annyi baj, de olyan volt mintha elviccelték volna az egészet. Nem vették komolyan, így sajnos a vége is összecsapott volt. Kár érte

2021.07.13 Kósa Bence

Szerintem ez egy tisztességes képregényfilm. Andrew Garfield jól adja vissza az eredeti Pókember személyiségét. Poénkodó, gyermetegebb és (szerintem) ügyetlenebb. Viszont egy kezdő szuperhősnek így kell viselkednie. Visszont a főgonosz, Dr. Connors karakterében szerintem több volt.

2016.09.12 Scramananga

Egy teljesen oké film. Megvannak az erősségei, pl : a látvány, vagy a millió kis visszautalás a képregényre, és a TAS-ra. Emma Stone, és Andrew Garfield jl össze vannak hangolva. De sok benne az idegesítő elem is: Garfield stílusa, egy idő után nagy... Több

2016.02.09 Nathan03

Anno én nagyon szerettem az előző trilógiát és mikor olvastam róla, hogy új rész lesz nem igazán voltam meggyőződve a sikerben mert nem volt szimpatikus az új főszereplő tévedtem. Megnéztem a filmet és nem csalódtam, roppant mód jól sikerült Andrew G... Több

2015.11.02 Niki18

moziban láttuk 3D-ben és nagyon imádjuk. Amúgyis nagy pókember fan vagyok így nem volt kérdés, hogy meg fogjuk nézni ezt az új pókembert is. AJánlom minden szuperhősrajongónak