A csodálatos Pókember

The Amazing Spider-Man

2014.11.26 philboy

Nem voltak túl nagy elvárásaim. Akció, látvány, pörgős popcorn mozi, ezeknek meg tudott felelni. Nem hasonlítom az előzőekhez, sem a képregényhez. Egy átlagos akció film, és ha nem vársz többet, akkor ezt meg is kapod.

2015.11.23 varjú

A film kicsit lassan indul el, de a karakterek tulajdonképpen működnek, még valami összhang is van, bár az ellenséget megint nem sikerült szépen megalkotni, de a vége legalább jó.

2015.03.16 yakzah13

Nagyon tetszett, szerintem sokkal jobb mint a Toby Maguire féle filmek, de persze azt is szeretem. Úgy érzem, ez volt az a film, amiben szerintem sikerült tökéletesen megfogni Pókember karakterét.

2015.12.26 papaja

A forgatókönyvet nem sikerült jól összerakni, de a rendezésnek és remek színészeknek köszönhetően mind a drámai, mind az akció jelenetek jól sikerültek, ehhez még hozzájön James Horner zenéje. Nem kiemelkedő, de jobb mint ez előzőek.

2015.03.25 timeamarton93

Az új Pókember egyetlen pozitívuma Andrew Garfield, egyszer nézhető, de az eredeti sokkal jobb. Kár, hogy nem a Marvelnél vannak a jogok, biztosan jobb filmet raktak volna össze ennél.

2015.02.15 reat

Nem annyira jó mint az első rész, de ez is tetszett. A vége viszont nem tetszik. A történet viszont izgalmas.

2015.01.30 b.szenti007

Elsőnek tartózkodtam az új főhős színésztől, de most már örülök neki. Bátrabb, vakmerőbb és menőbb. A technikai újítások megadják az ízét. :)

2015.01.21 zayin

Az alap story jó lenne, de nem várunk el hatalmas, drámai, érzelgős jeleneteket egy hasonló típusú filmben.

2015.03.30 anolib

A főszereplőt játszó színész illik a karakterhez. Nem mondom, hogy rosszabb lett mint az előző sorozat, de talán nem is jobb. A lényeg, hogy humoros látványos, izgalmas.

2016.02.26 lakilúk

Megint egy elbénázott Pókember film. Ha már visszanyúltak az eredeti anyaghoz, akkor hogy hogy nem sikerült egy jobbat összehozni. A főellenség karaktere nagyon hiányzik a filmből. Gyík kidolgozatlan marad, és ezért a film második fele nagyon unalmassá válik.

2016.01.05 Marcello

Nagyon jól játsza el Garfield látványos a főgonosz is nagyon jól ki van találva a story is jó szóval tökéletes a film

2015.03.14 erni

Sokkal jobb mint az előző trilógia, talán azért is mert Andrew Garfield sokkal szimpatikusabb. Így első résznek teljesen jó volt ez az ellenség, hiszen ha jól emlékszem a mesében is ő volt az első. A második rész is nagyon jóra sikerült.

2016.08.23 endreffyster

Mostanában láttam újra. Nem bírtam végignézni. Semmitmondó dialógusok, a történetvezetés is gyenge. A látvány kedvéért szerintem nem érdemes egy filmet végignézni. De tudom, ameddig jön a pénz, készülni fognak még ilyen alkotások.