Egy kutya hazatér

Egy kutya hazatér

A Dog's Way Home
Jonah Hauer-King

Bella különleges kutya: öntörvényű, életerős, makacs és imádja a gazdáját, Lucast. Ám egy váratlan eseménynek köszönhetően Bella nagyon messzire keveredik Lucastól, és minden erejét össze kell szednie, hogy ismét hazataláljon. 600 kilométert utazik, veszélyes helyzetekbe kerül,… Több

Forgatókönyvíró: W. Bruce Cameron, Cathryn Michon
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kína
Premier (HU): 2019.01.10.

2022.12.19 Török389133

Nem egy nagy szám, de vannak aranyos pillanatai, egyszer meg lehet nézni.

2019.02.01 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Viszlát kutyus, otthon találkozunk!

Első látásra elcsábított a film előzetese (igen, állatos filmektől azért elég könnyen el tudok gyengülni), bár tény akkor még egyáltalán nem számítottam arra, hogy ilyen jellegű élményt fogok kapni tőle. Azt vártam, hogy kapok egy kedves kis kutyus-g... Teljes kritika

2020.03.26 Shelby07

Nagyon kedvelem a kutyás filmeket, és ez is egy nagy kedvencem. Nem ad semmi extra dolgot, vagy nagy szenzációt, egyszerűen csak aranyos és megható is egyben. Egy kellemes délutáni mozizáshoz tökéletes, szívet melengető film lett.

2019.04.23 indingo

Főként a kisebb korosztály számára készült a film, felnőttként is nézhető, de eléggé gyermeteg a története. A puma nagyon mű lett.

2019.08.14 Szilonka

Egyszer nézős családi mozi. A története nem rossz, de mégiscsak egy kutya barangolásait mutatja be.

A film összbevétele 76 074 496 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 211 818 127 forintot termelt.

Az Egy kutya hazatér W. Bruce Cameron azonos című 2010-es regényének adaptációja. Szerző: hp

(2019. 01. 11.)
Az Egy kutya hazatér kiváló családi mozi, amely kortól és nemtől függetlenül invitálja a közönséget egy szívhez szóló, bűbájos, szerethető kalandra, amely hiányosságai ellenére is remekül ábrázolja az emberek és kutyák közötti elszakíthatatlan köteléket Több

(2019. 01. 12.)
És nem. Nem Lassie-nek hívják. Hanem Bellának. És az okozza a galibát vele, hogy pitbull-vér (is) csörgedezik az ereiben. Fáradtságos road movie-ja viszont azokat ragadhatja leginkább magával, akik azt sem tudják, ki az a Lassie. Vagy mindegy nekik, csak kutyás film legyen. Több

(2019. 01. 22.)
Állati nagy kaland
Azt nem tudom, hogy ilyen valóban létezik-e, de tételezzük fel, hogy vannak állatok, akik többszáz, vagy akár több ezer kilóméter távolságról is képesek arra, hogy hazataláljanak, és ebben az esetben szigorúan szorítkozzunk a négylábú kedvenceinkre. A filmet végigkísérik a kutyus világra rácsodálkozó, naív gondolatai, ami nekem nagyon tetszett, his... Több

Értékelés: 3.7/10
(2019. 02. 01.)
Nem meglepő módon, a siker garantált, ha egy film címében szerepel a „kutya” szó. Várhatóan ez az alkotás is nagyszámú nézőt fog a mozikba csábítani, azonban a film megtekintése után, felmerül a kérdés: vajon jogosan?! Több