The Expendables - A feláldozhatók 3.

The Expendables 3

2023.03.26 Informer2

A The Expendables - A feláldozhatók 3. egy 2014-ben bemutatott amerikai akciófilm, amelyet Patrick Hughes rendezett. A film a The Expendables-sorozat harmadik része, és számos híres akciófilm-színész (mint például Sylvester Stallone, Jason Statham, J... Több

2021.07.28 Laca//Ho/rr/oR//

A újabb nagy nevek már nem tudták megmenteni az öregek záróakkordját

Ennél a résznél még nagyobbat akartak robbantani, ami az új nevek végett sikerült is a készítőknek, de már soknak éreztem, és ötlettelennek ezt az egészet. Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford és Antonio Banderas jól csenghet pluszban a stáblistán, és természetesen adtak is hozzá tudást, és jó volt ennyi nagy sztárt látni egy filmben, nem is itt volt a baj igazán. Ugyanis volt egy fordulat a filmben, aminek az ember meg is értette a mondanivalóját. Miszerint le lettek a régi nagyon cserélve egy rövid ideig, de látszott, hogy semmi karakterük nem volt a fiatal színészeknek, ami jól tükrözte ennek a helyzetnek a mondanivalóját. A másik probléma a semmitmondó cselekmény volt, itt a sztori már eléggé erőltetett és ötlettelen volt sajnálatos módon. Nem kellett volna túlerőltetni az első két sikeres rész után. Bár érdekes volt látni Gibsont mint rosszfiút, és jó volt Sylvester Stallonet és Wesley Snipest is újra egy filmben látni. Banderas karaktere számomra eléggé érdekes volt, már-már irritáló karaktert kellett eljátszania "Zorrónak". Összességében közel sem azt kaptam, ami jellemezte az elődjeit.

A színvonal folyamatosan csökken,erősen ötlethiányosnak tűnik a film,hiába a sok sztár,ha nincs történet.Mel Gibson elég nagy melléfogásnak tűnik,és ez a film végére csak erősödik.Statham erőltetett poénjai sem segítenek az egészen.Nem nyerte el a tetszésemet,hiába a sok akciójelenet.

2015.01.22 dulkap

Vannak franchise-ok amiknek jót tesz a modernizálás és a fiatalítás. Na ez nem az. Az összes súlytalan rész a fiatalokhoz köthető, ami abból is adódhat, hogy maguk a fiatalok is jellegtelenek. Viszont a többi rész nagyon rendben van a rutinos rókákka... Több

2021.11.28 drg0602

Szerintem ez a rész is jó sikerült, telis-teli jó színészekkel. Rengeteg akció, jó színészi teljesítmények, nagyon sok poénnal fűszerezve. Nem egy átlagos akciófilm, annál sokkal több. Nálam ez a film többször nézhető kategóriába tartozik.

2018.09.05 HE7EDIK

Szerintem ez lett a legjobb rész, minden eddiginél több akciósztár vonul fel, Snipes-ot jó volt újra egy A filmben látni, de az igazi nagyágyú Mel Gibson. Hatalmas jelenet mikor Stallonéval beszélgetnek a kocsiban, hogy mi volt a múltban, ott látszik... Több

2017.04.06 GedyPapa

Ennek a résznek már szerintem nem kellett volna megszületnie. De egyértelmű volt, hogy két sikeres rész után folytatni fogják, de itt már nem volt meg az a húzása a sztorinak, ami az első kettőt jellemezte.

2018.03.24 NFG

Az első két rész után azt hittem nem lehet űberelni! Hát nem lett igazam! Nem értem, hogy sikerült ennyi tehetséges színészt összehozni! Ennek és a remek forgatókönyvnek köszönhetően lett ilyen zseniális film!

2016.02.09 Nathan03

Jó volt az első rész a második még jobb de így a 3. részre kicsit úgy éreztem hogy laposodott a film hangulata. Megkapjuk a sztár parádét itt is meg a fergeteges akció áradatot de semmi több. Egyszer megnézzük úgy tényleg jó de nekem ennyi.

2015.01.26 Zsofi821

Nekem nagyon tetszett a film. Igazi kikapcsolódás, tele akcióval, látvánnyal és humorral. Nagyszerű színészekkel. :D

2015.12.23 batukán

Sajnos az első kettő után, ez már az abszolút felejthető kategóriájú filmek közé sorolható. A poénok ültek ugyan, de túl kézenfekvőek voltak és a közepére teljesen leültek.

2017.09.15 Zsuzsy

Az első két részhez képest sok újdonságot nem adott, de ez a film is műfajban átlaghoz képest jobb, színvonalasabb. Megragadó a humora, igazán szórakoztató.

2016.10.13 tiszaizsofi

Ebben a részben sem csalódtam. Ezúttal is frappánsak és odaillők, és humorosak a párbeszédek,a színészek jól játszanak, mindenki a megfelelő karaktert kapta, humoros és egyben megható is, főképp a befejezése.

2015.06.09 Skarsh

Úgy ültem le ezelé a film elé, hogy nem támasztottam nagy elvárásokat iránta. A lehető legjobb döntés volt ez részemről, hiszen nagyon jól tudtam rajta így szórakozni. Ez egy vérbeli akciófilm, a felsorolt színészek örömjátéka. Mindegyik azt csinálja... Több