A hercegnő és a béka

The Princess and the Frog

2023.09.07 Artemisia

legújabb vélemény a nap véleménye

A csókkirály

A békakirály története egy univerzális népmese, melynek legismertebb változatát a Grimm testvérek jegyezték le. A mese ezen formáját vették alapul a '90-es évek reneszánszát idéző alkotásához, A hercegnő és a békához, melyben nemcsak a klasszikus her... Teljes kritika

2022.04.19 JRD

Újabb darab a kedvencek között

Édes, romantikus, néha vicces és zenés-táncos New Orleans... (Kifejezetten tetszett, hogy ebben a városba helyezték a történetet.) Egyszerűen nem lehet nem megnézni. De nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.21 Ms. Akárki

A legédesebb romantikus Disney mese ami az utóbbi években kijött. Haláli ahogy a herceget Tiana végülis betöriXD mivel a srác beképzelt és kb semmihez sem ért, mert ezidáig semmit nem is kellett csinálnia. Zseniális a zenéje, nagyon pörgős, eddig ilyesmi zene nemigen volt a Disney-ben.

2016.07.24 Leilani

Nagyon tetszett, a szereplők nagyon szerethetők, igazán elragadó a története, nem teljesen kiszámítható. Nagyon örülök, hogy nem 3D-s, sokkal jobban illeszkedik így a Disney világához, mint ha animált lenne. Felidézi a klasszikusokat.

2018.11.25 dailyfilmsan

Talán a tünddéri a legjobb jelző erre a mesére. Mégis valamiért nem volt az igazi és az lehet hogy a túl sok dal aminek a fele sem volt jó. Ezt leszámítva szép volt és látványos. A gyerekeknek biztos nagyon be fog jönni. Nagyon érződött rajta New Orleans hangulata és ez felpezsdítette a rajzfilm miliőjét.

2016.08.06 babsy88

Iszonyat mese volt. Szerintem a Disney filmek egyik, ha nem a legrosszabbika. Elpocsékoltam másfél órát az életemből.

2017.12.30 authorgirlll

Megjelenik benne a modern mágia és New Orleans. Az erdei kalandozások adják az igazi mese feelinget és a modern hercegnők jelenléte azt, hogy mindenki elérheti azt amit akar.

Herkules
Trollok
2016
Hol nézheted: Netflix,TV

2018.02.11 zsani

Alapjában eddig még nem készült olyan Disney mese, animáció, amit ne rajongással néztem volna végig. De valamiért erre a rajzfilmre mégsem tudtam ráérezni. Zagyva, néhol már-már idegesítőek figurák és karakterek, és egyetlen fülbemászó betétdal sincs benne. Egy kicsit csalódás volt.

2017.03.09 Hedy0809

Nagyon cuki kis mese. Szórakoztató, vicces, magával ragadó hangulat. Szép a rajzolás, szuperek a dalok. :)

2015.08.16 doffy_joka

Várakozás volt bennem a film iránt, de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2015.04.23 mimi

Igazi felüdülés volt végre látni egy hagyományos 2D-s, kézzel rajzolt Disney filmet. Jó volt látni egy ilyen old-school Disney mesét, amely visszarepített a gyerekkoromba. Olyan ízig-vérig Disney mesét alkottak amit nyugodtan sorolhatunk olyan klasszikusok közé, mint például az Aladdin, vagy az Oroszlán Király.

2019.01.14 tooker

Szép kis romantikus, lájtos mese, jó beszolasokkal, nagyon jó szinkron hangokkal és lenyűgöző aláfestő zenével. Aranyos, szerethető karakterek, jó látvány.

2016.07.24 Igob1

Örömmel töltött el a tudat, hogy pár mese erejéig visszatért a Disney az eredeti rajzolt mesékhez. Majdcsak rájönnek hogy az az igazi. Gyönyörű a kivitelezés és az egyik kedvenc mesém amit néznek idehaza. Ezt még én is szívesen megnézem egymás után.

2015.10.04 idefix

Bájos, édes történet, szerethető karakterekkel. Klasszikus Disney film, nem hiányzott a sok trükk és a 3 D. Bártan ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt.