A holnap határa

Edge of Tomorrow

2015.06.09 Skarsh

Egyáltalán nem számítottam arra, hogy ezen a filmen ilyen jól fogok szórakozni. Elképesztő mennyi akció van benne és a történet minden hibája ellenére egy nézhető filmet készítettek az alkotók. Izgalmas, ám kiszámítható film, a műfaj kedvelőinek egyszer mindenképpen érdemes megnézni!

2015.04.25 titra

Szegény Tom Cruise anélkül, hogy bármit tenne, valamiért úgy néz ki mint akinek jót tenne ha párszor úgy igazán pofára esne, és itt most meg is kapja a magáét! Elsőre tényleg az Idétlen időkig sci-fi változatának tűnik, de azért lényeges különbségek ... Több

2015.10.20 Blindspot

Sokkolt a film. Mégpedig azzal, hogy mennyire klisés és kiszámítható. Bántott az, hogy ennyire le volt butítva a történet. Kissé komolyabbra is vehették volna a figurát, talán akkor nem unja magát az ember halálra.

2015.08.08 Filmzabáló

A háborús sci-fi mindig érdekes, főleg ha ily pörgős, üde és látványos. Jó kikapcsolódást nyújt és többször nézhető. A történet nincs teljes mértékben átgondolva, többek között ezért sem lesz klasszikus, de garantálom, hogy egy percig nem fogod unni,... Több

2015.05.11 Enccso

Fantasztikus film, pörgős akciódús, belecsempészve ezt a nap-újraélős dolgot, és a humor is végig jelen volt, nekem ez nagyon megdobta az élményt. Nagyon szórakoztató film.

2015.08.27 Norcsi59

Scifi kategóriában a jobbak között van de láttam már jobbat is. Talán mert engem tom cruise karaktere nem győzött meg. Összességében viszont szórakoztató, Érdekes film.

2015.06.11 veszi.peter

A tavalyi évben számomra a Galaxis Őrzőivel együtt ez volt a legszórakoztatóbb film. Eszméletlen jól eltalálták. Nem kell semmi komoly sztorira várni, de pont ez jó benne, hogy nem is gondolja magát a film többnek annál, mint ami. Csupán egy szórakoztató film, ami baromi látványos, pörgős és vicces.

2015.04.19 KeriPeti

Nem szeretem annyira Tom Cruise-t, de itt imádtam. A film elképesztően jól szórakoztat és nem akar nagyot markolni. Nem akar világmegváltó történetet és nem akarja becsapni a nézőt, nem akarja hülyének nézni őket. Csupán kikapcsol, szórakoztat, látványos pörgős és vicces.

2015.07.16 Pillcsi

Igazán látványos akciófilm,alapból kedvelem Tom Cruise filmjeit.Többször is meg lehet nézni és tetszik,hogy több poén is elhangzik a filmben,nem csak kő kemény verekedés.Nem unatkoztam a film alatt ez jó jel :)

2018.11.06 urbanistaa

Nagyon ütős akció scifi, tele látványos , fantáziadús jelenettel, és az akció sokasága mellett helyet kapnak az érzések, érzelmek is. Lebilincselő film.

2015.06.23 Newyqrk

Elején unalmaskás a film majd belelendül, ne kapcsoljátok ki közben. A vége kicsit sz*rul lett megoldva de egye fene. Ez van.

2015.03.28 Jozzsef

Én nem tartozom a megrögzött tomkrúz utálók közé :) Nekem semmi bajom vele, és kifejezetten jó filmjei vannak. Ott volt a Mint a villám nascaros filmje, hát az gyerekkorom nagyonnagy kedvence :)

2015.02.11 S.Marika

Döbbenetes, hogy hova jutott el a filmes látványtechnika. Szegény szerencsétlen George Lucas - gondolom - maga is forog az ágyában attól, amit a még igen nyers cgi-vel kiokádott magából mintegy másfél évtizeddel ezelőtt. Egy képzeletét vesztett alkot... Több

2015.08.07 Siriusalias

Azt hiszem hogy sokan nem értenek velem egyet de az egyik legjobb sci-fi amit láttam eddig. Az ötlet ugyan nem teljesen egyedi, viszont nagyon egyedien van kidolgozva. Tom Cruise sajnos amennyire emberként nem szolgáltat indokot arra hogy kedveljék, ... Több