A holnap határa

Edge of Tomorrow

2015.10.09 Alexa

Nagyon szerettem ezt a filmet. Tom Cruise ismét hozza a tőle elvárhatót, Emily Blunt is jó választás volt, végre nem az a csajos csaj, akit meg kell menteni.

2016.08.01 Fanni11

Tom Cruise nagyon jo akcio film hos igy mi mas lehetne mint remek!!! Ajanlom senki nem foja megbanni ha megnezi!!!

2015.08.10 Imádom Nagy Antalt

Laza történet, de annál izgalmasabb és szórakoztatóbb film. Tom Cruise ilyen szerepekre termett. Emily Blunttal pedig jól kiegészítik egymást. Nagyszerű és üdítő akció sci-fi.

2015.05.05 goldfisy

A feszes és gyorsan pergő történet irama egy percre sem lankad, finom csavarok , váratlan megoldások előfordulnak szép számmal. Nem a szokásos, pusztán látványra törekvő film.

2016.01.26 Kandurbaba

Rendkívül látványos, akciósdús sci-fi. A műfaj kedvelőinek biztosíóan tetszeni fog. Képi világa magával ragadó és Tom Cruise nagyon meggyőzően, profin alakít benne.

2015.04.27 sullerb1022

Nagyon jó kis film lett! Nekem különösen tetszett a film története. Egy percig sem unatkoztam közben és némi mondanivalót is lehet felfedezni benne! Tom Cruise és Emily Blunt jó párost alkotnak, a szerelmi szálat mégis kicsit gyengének éreztem a filmben. A végét pedig nem értettem!

2015.11.02 FilmesPéter

Számomra kicsit csalódás volt, a történet rém egyszerű. Én valami összetettebb, mélyebb scifit vártam, bár ez lehet az én hibám. Azt meg kell hagyni, hogy nagyon szórakoztató, ha az ember kikapcsolja az agyát, úgy remekül érzi magát 2 óráig, de ennyi, semmi extra. :)

2015.04.24 krisztike18

Megragadja és beszippantja nézőjét , akit egy percre el nem ereszt. Jó kis mozi , érdemes megnézni.

2016.02.09 Dniel

Nagyon humoros és látványos film ami érdekes és izgalmas volt. Sok mindent megtudtunk belőle hogy nem minden film olyan rossz mint amilyen a trailer mutatta. Szóval ez egy nagyon jó film lett!

2015.12.02 prof.zoltan

Hú ez a film nálam abszolút csalódás, de jó értelemben! Nem vártam hogy jó lesz, de óriásit szólt! Érdekes történet, nagyon jó megvalósítás, a mai napig bármikor megnézném újra!

2018.03.14 Onódi Zoltán

Meglepően jó akció sci-fi. Nagyon tetszik ez sztori.

2016.04.28 Hektor6

Sok olyan film készült már, ahol a főszereplő újra meg újra megéli ugyanazt a napot. Vígjátékként is jó ez a műfaj, de akciófilmként talán még több lehetőséget lehet kihasználni. A holnap határa is nagyon jól kezeli a dolgot, bár nekem a Forráskód jo... Több

2021.12.05 csJózsef

?

Ma adták a televízióban, gondoltam, adok neki egy esélyt. Kövezzetek meg de én k.....ra nem értettem a végét. De amúgy jó film.

2017.07.15 kadvan95

AZ időhurok elég kegyetlen dolog. Főleg amikor az ember újra és újra futja ugyanazokat a köröket. Senki sem hisz neki, és a borzalmakat folyton átéli. Látja az emberek halálát. A tervei kudarcba fulladnak egymás után. Nagyon nehéz megtalálni a kiutat. Ám ha megvan, akkor sem biztos, hogy olyan lesz, amilyenre számítottunk.