A holnap határa

Edge of Tomorrow

2016.08.03 hunfolker

Ez egy egyszer nézhető, Tom Cruise-tól egy bénább film, sehol sincs pl. az Oblivion színvonalához.

2015.02.14 Anrael

Nálam a 2014-es év egyik legjobb filmje és évek óta a legjobb sci-fi! Van történet, látvány, akció, dráma, poénok, szörnyek, jó színészi játék. A 3D-t is kihasználták 1x-2x, nem úgy mint a legtöbb film. Cruise pedig 1000 féle képp hal meg, amiből a p... Több

2015.02.04 Ervinke86

Eszméletlenül látványos, az idő témakörével még inkább megcsavarodik a törénet és a végén már magunk sem tudjuk hol vagyunk. A vége pedig legalább annyira meglepő, amennyire a film kiszámíthatatlan az idő újra lejátszódása miatt.

2015.02.24 Dtennant21

Újra átélni ugyanazt a napot.. Csak épp egy Scifiben.. Remek döntés volt Tom Cruise.. A filmet mindenkinek ajánlom!

2015.01.25 Borka

Meglepően szórakoztató, izgalmas és látványos. Ha az ember nem is szereti Tom Cruise-t, itt nem lesz akkora gondja vele.

2015.02.05 keepingboy86

Tom Cruise és Emily Blunt is odateszi magát, bár a női főszereplőtől ez szokatlan szerepkör, de mindegyik jó volt a film pedig eszméletlenül látványos. :)

2015.02.09 dtrix

Ha a Csillagok között nem idén jön, akkor ez az év sci-fije, nálam nem tudja letaszítani a trónról Nolan alkotását. Azonban sokkal többet adott, mint amit vártam, egyedi lett, a poénok ütnek benne, és a látványvilág illetve az ötlet is fantasztikus. ... Több

2015.01.28 Deni

Jó film, látványos, Tom Cruise pedig mindig hozza amit kell!

2015.03.26 zotyika33

Ha úgy nézzük, mint inváziós sci-fit, akkor átlagos, de élvezhető alkotás. De nekem valahogy átjött az is, ami mögötte van. Ez az életünk. Ennek fényében a sok-sok ordító logikai bukfenc nem is olyan zavaró. Tom Cruise pedig naná, hogy nagyot alakít most is.

2015.01.25 simi09

A 2014-es év legjobb Sci-fije. Látványos, szórakoztató, és a sztori is kiváló. Még ilyen filmeket!!!

2015.01.22 sggyula

Kellemes csalódás. Mostanában annyi ilyen filmet dobnak piacra hogy az ember keményen mellé tud lőni, de ez nem tartozik közéjük. Jól van felépítve a sztori, izgalmas és vicces. Ajánlom!

2015.02.10 chacky

A 2014-es év egyik legjobb és legszórakoztatóbb filmje. A története egyszerű ugyan, viszont nem akar nagyot markolni, nem akar többnek látszani. És épp ezért jó. Mindössze szórakoztatni akar. Azt viszont tökéletesen megteszi. Popcorn + kóla a kézben ... Több

2015.04.01 csusza

Nincs mit mondani. Az elején egy sablonos filmnek indult és nem is tudtam, hogy most mivan....első respawn-nál mondom mi? Aztán a 3. után már éreztem, hogy gyerekek ez izgalmas lesz Így is lett. Ajánlom! Kiváló film volt. 10/10

2015.03.26 ch003067hd

Mit mondjak... az utóbbi évek egyik legjobb akció filmje volt számomra ! Tom Cruise remek alakítást hozott, akárcsak Emily Blunt. Engem nagyon meggyőzött a film, az első perctől az utolsóig magával ragadott.