Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Filmkritika: A láthatatlan ember (2020)

Kiknek ajánljuk: akik nem a „nagy elődők” miatt ülnek be a filmbe és nem várnak többet annál, mint amit az előzetes megmutat nekünk. több»

A film az utolsó harmadában néhány nem várt fordulatot is tartogat, és a játékidő alatt csak nagy ritkán ül le. Azt mindenesetre ismét fényesen bizonyítja, hogy a műfaj és a társadalmi problémák felvetése egyáltalán nem zárják ki egymást. több»

kritika több»

A láthatatlan embert bizony meg kell nézni, csak jómagam többet reméltem ennél is. Bárcsak minden újragondolás ilyen lehetne. több»

Egy közepes alkotás született, amit sajnos nem a valódi érdemei alapján fognak megítélni. Véleményem szerint úgy kellene és az alábbi pontszám azt tükrözi. több»

... egy erős atmoszférával, bizonyos esetekben kreatív megoldásokkal és egy nagyszerű végzet asszonyával a főszerepben bizonyította a film, hogy volt értelme elkészülnie. több»

Szóval irány a mozi, mert bizony ez a film sokkal több annál, minthogy legyintve elintézzük és kivárjuk a TV premiert vagy a korongos megjelenést. több»

Kellemes újrázása volt, mai köntösben a klasszikusnak, felejthető alakításokkal és korrekt történetmeséléssel. Semmi több. több»