The Woman

alonzomosely   2017. 09. 11.

Eltelt egy óra azóta, hogy befejeztem a filmet, és még mindig nem tudom, hogy tetszett-e vagy sem. Az biztos, hogy iszonyúan erős szinte minden jelenete, és iszonyúan erős a koncepció, ami a férfi-nő egymáshoz való viszonyát meséli el valami nagyon szélsőséges nézőpontból. A szívkitépés és a különböző kínzások ráerősítenek a drámai tartalomra, nem züllesztik a filmet egy Fűrész szintjére. Ugyanakkor az egész annyira beteg, annyira naturalista, annyira pszichopata, hogy képtelen vagyok leírni, hogy tetszett. Összességében nem éri el a Visszafordíthatatlan (közös a két filmben az ember sötét oldala, és a kendőzetlen brutalitás) szintjét, de nagyon más, mint a filmek körülötte.

matrosh1980   2016. 11. 03.

érdekes, szórakoztató és egyben lefagyasztó szatíra, a jelenetek nagy része nagyon erős