A nő

Her

2015.09.02 MKristijan

Egy olyan dráma amit akármikor megnéznék újra. Alapjában véve az egész szituáció nagyon fura, de mikor már átlátjuk, hogy a mai világunk is hasonló mellékhatásokat mutat, mi is kellemetlenül érezhetjük magunk. Határozottan 10/10

2017.12.19 Greeta

Joaquin Phoenixet nem tudtam bajusszal megszokni. A film egy furcsa jövőképet mutat, ahol teljesen elidegenedünk egymástól, megszűnnek a kapcsolatok és olyanok leszünk mint egy robot, nem csoda, hogy a pali belezúg a robotcsajba.

2019.01.22 Timcsi

Egy sok szempontból újszerű film a szerelemről. Elgondolkodtató és valahogy mindenki átgondolja a saját életét a történet kapcsán.

2019.04.30 petraszab

Ez vár ránk? Ez a jövő? Érdekes kérdéseket feszeget, izgalmas a története.

2015.01.26 hackerjulcsi

Mélyen megrendített, amikor láttam. Bevallom, hogy sírtam rajta egy kicsit. Felnyitja azokat a bizonyos szemeket, hogy többet kéne foglalkozni egymással... De a férfiak elnőiesedését is karcolgatja Theodor személye miatt. A színek és a fények pedig k... Több

2015.04.20 Zsceeeka

A képi világa nagyon-nagyon szép, a sztori érdekes, a főszereplő jól játszik. A "nő" magyar szinkronja néhol idegesített, viszont nem lehetett könnyű "test nélkül" szinkronizálva, ahogyan eljátszani sem. Érdekes és jó film.

2015.01.15 ANdraS

Ez a film egy nagy meglepetés volt részemre, el voltam vele ragadtatva. Szinte tökéletes "közeli jövő" hangulata van. Eredetileg nagyon furának tartottam a sztorit, azért majdnem nem is néztem meg, de mivel nagy sci-fi rajongó vagyok, legyőztek a pozitív vélemények. Nem bántam meg és mindenkinek javaslom!

2016.10.17 hell.l

Különleges a hangulata a filmnek. A nem is olyan távoli jövőben játszódik, elgondolkodtató, hogy milyen kapcsolat alakulhat ki ember és technika között. A képi világa és a zenéje is magával ragadó.

2015.09.24 Loborg

Nagyon jól összerakott romantikus sci-fi ez , a főszereplő színész teljesítménye kiváló ( és bár én szinkonosan néztem, állítólag a "nő" hangja is ütős, szinkronosan inkább irritáló volt.

2015.09.02 Ragemarci

A TV2-n volt régen 23 óra után egy képírók című válogatás igen jó filmekből. Ez a szó nagyon találó, hiszen szerintem egy igazi tu-fa ez, bármelyik régi, nagy öreg megírhatta volna. Hangulat film és teljesen ki is bontja magát, így ne bármikor nézzük... Több

2017.01.30 Gábor Rózsa

Ilyen filmekre mindig jó beülni a képernyő elé. Tudtam, hogy érdekes lesz és tudtam, hogy formabontó. És meg is kaptam tőle. Nem hiába a legjobb forgatókönyv díjat kapta meg. Érdekes film érdekes látványvilággal és érdekes felvetéssel.

2015.05.11 hejnekem

Érdekes film, amit nem tudtam olyan nagyra értékelni, mint ahogy azt a közvélemény teszi. Kicsit hosszúnak és unalmasnak találtam, pedig a történet érdekes lehetne, de valahogy a kivitelezése nem tudott igazán lekötni.

2015.05.26 zsanett0820

Ez azok közé az alkotások közé tartozik, melyet képes voltam egy nap kétszer is megnézni. Először egyedül, délelőtt, majd a párommal este, mert úgy gondoltam, hogy ezt neki is látnia kell. A film véleményem szerint több témát is boncolgat egyszerre. ... Több

2015.07.11 moony5972

Nagy örömömre szolgált ezt a filmet megtekinteni, hisz ritka ma az olyan film, ami ennyire szórakoztató és nem egy üres héj. Különösen tetszett és hát bármikor újranézős.