Hang nélkül

A Quiet Place

Filmezzunk.hu
2018/04/23

Értékelés: 7.9/10
Nem kell gigaprodukciót várni, hatalmas látványvilággal, és nem kell nagy elvárásokkal nekiülni. Csak csendben követni kell az eseményeket, és elgondolkodni egyvalamin: ha mi kerülnénk egy ilyen szituba, vajon csöndben tudnánk maradni? Több

Artsomnia
2018/04/26

A Hang nélkül egy nagyon jó film a szülő-gyerek viszonyról és arról, hogy mi mindenre vagyunk képesek a gyermekeink érdekében. Egy nagyon eredeti ötlet, igazán egyedi módon tálalva. Nem bánom hogy a stúdió már be is jelentette a folytatást. Több

Supernatural Movies
2018/04/27

Értékelés: 8.5/10
Egy szörnyfilm, ami végső soron a család szentségéről szól. Meglepő módon pg-13 korhatár-besorolással fut (nálunk 16-os karikás), de ez ne tévesszen meg senkit. Durvább, letaglózóbb, mint sok magasabb besorolásba eső darab, és sokuknál érettebb közönséget is kíván. Több

Vox.hu
2018/05/02

Egy ideális világban ilyen lenne minden kisköltségvetésű horror. Több

MovieAddict
2018/05/03

Oldalakon keresztül tudnám sorolni a film logikai hibáit, de inkább nem kezdek bele, mert csak felidegesíteném magam, hogy elvett 90 percet az életemből ez a filmművészeti alkotásnak jóindulattal sem nevezhető valami. Igazából semmi sem működik a Hang nélkül-ben: se a dráma, se a suspense, se a thriller, de még az érzelmesnek szánt jelenetek sem. Egyszerűen egyik szereplőért sem lehet izgulni, mivel gyakorlatilag nincs személyiségük. A gyerekszereplők nagyon irritálóak, főleg a kiskamaszt játszó Millicent Simmonds, aki szinte az egész játékidő alatt tátva tartja a száját és iszonyatosan bamba fejet vág. Pozitívum, hogy Emily Blunt remek,mint mindig, és John Krasinski is megcsillogtat valamit színészi képességeiből. Több

Dewer
2018/05/05

Értékelés: 8.5/10
A Hang nélkül egy sokkló horror-dráma, mely iszonyú feszültséget gerjesztve és óriási izgalmakkal terheli túl a nézők idegrendszerét. Egy remek pszicho-horror, valódi különlegesség, hiszen sajátos kísérlet arra, hogy pusztán a csend eszközével keltsen feszültséget. És sikeresen megoldja. Jó a látvány, a lények valóban ijesztőek, és komoly alakításokat is élvezhetünk. Értékelésünk erős 8.5 pont a 10-ből. Több

Smoking Barrels
2018/05/25

Aki vágyik valami különleges filmélményre, annak bátran tudom ajánlani, de alaposan gondoljátok át, hogy milyen időpontban és milyen moziban nézitek meg, mert a filmben elég nagy szerep jut a csendnek, a minimális zajoknak, amik mellett a röhögő, zörgő, nachos-t rágcsáló, beszélgető, üdítőt szürcsölő közönség elég illúzióromboló tud lenni. Több

Cornandsoda.com
2018/05/25

Értékelés: 80/100 Hiányoltam a karakterek háttértörténetét és néhol sajnos bosszantóan előreláthatóak a jelenetek végkimenetelei, szerencséjükre minden másban hibátlan a film, és olyan élményt kapunk tőle, amely már régóta hiányzott a horror műfajából. Több

Revizoronline.com

Csendiszony
Az év horrorszenzációja valóban szenzációs horror. Ha nem is néma, de csendes és feszült paramaraton: mintha Chaplin rémisztgetne az Aliennel. Több

jerrycomovie
2018/11/16

Értékelés: 7.5/10
"Először is le a kalappal, hogy Krasinski sikeresen meghódította Emily Blunt szívét és 2010 óta egy párként élnek együtt, két gyermekkel. Ügyes volt, John!" Több

Roboraptor
2023/05/07

Értékelés: 8.5/10
Éveken át fölöslegesen járt a szánk, de az utolsó szó a rémületé
Én nem tudom, hogy John Krasinski milyen elborult gyerekkori frusztrációkat élt ki Hang nélkül című, rendezőként és főszereplőként is jegyzett alkotásában, de elmehet a francba, mert maradandó sebeket ejtett a lelkemen. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!