A szem

Oko

2021.02.01 Interfectorem Sabnock

Ez a remake nem ütött. Lassú, langyos, tempótlan. Jessica Alba is visszafogottan játszik, és a rendezés sem jó. Nekem kifejezetten csalódás volt. Gyenge két csillag.

2018.11.22 Márton

a nap véleménye

Visszafogottabb és drámaibb A szem amerikai feldolgozása

Kicsit tanácstalanul állok a film megtekintése után, mert azért én kicsivel azért többet vártam az amerikai változattól. Nem is olyan régen volt szerencsém megtekinteni a 2002-es ázsiai változatát ennek a filmnek, így talán frissebb az összehasonlítá... Teljes kritika

2020.06.23 Di Canio

Jobban tetszik, mint az eredeti verzió, bár nagy különbség nincs, de ebben jobb színészek vannak.

2018.06.17 BaloghBogi42

Jó film, azonban sok ijesztő jelenet nincs benne, inkább csak nyomasztó. A történet érdekes, egész jól ki is van dolgozva. Sikerült fenntartania az érdeklődésemet másfél órára. Aki egy kicsit izgulni szeretne, annak teljes szívből tudom ajánlani esti program gyanánt.

2017.10.03 Zsuzsy

Érdekes, izgalmas a története, nem egy sablonos, megszokott thriller. Karakteres és jól alakít a színésznő, illik hozzá az általa alakított szerep. Érdemes megnézni

2020.07.16 sptt

Nézhető horror, számomra sokkal ijesztőbb, hitelesebb, mint amikor a 10 méteres cápa átköltözik az óceánból a tóba, hogy ott egye meg a fél falut. Jessica Albát soha nem a Robert de Niróhoz és Al Pacinóhoz hasonló rendkívüli színészi vénája miatt sz... Több

2020.01.13 Owotonor

Nem igazán a kedvenc alműfajomhoz tartozik, amiben annyira túl van húzva a sötétség - félelem tényező, hogy amikor éppen világos megvilágításban van, feleszmélni jut csak időm, hogy végre de jó, most egy kicsit nem nyomasztja a lelkem addig sem a fil... Több

2017.09.13 veresszsoltika

Átlagos horror thriller, amiben sok újdonság nincsen. Maradandó élményt nem nyújtott számomra, egyszer nézhető, középkategóriás, sablonos film. Befejezése összecsapott.

2016.04.18 VérAlex

Sajnos teljesen átitatja a filmet a dilettantizmus, egyszerűen nagyon gyenge a dramaturgiai felépítése, ráadásul teljesen átérezhető, hogy a színészek nem igazán értették meg a karaktereiket, így gyakorlatilag lepereg róluk a szerep.

2018.07.07 darkangel1231

Szerintem a horror nem jó szó erre a filmre, túl szép a mondanivalója hozzá. Egészen érdekes film volt, szomorú, de mégis inkább boldog véggel.

2015.05.17 marklar

Végül is rendben volta film, nem mondanám kiemelkedőnek vagy olyannak, ami nyomot hagy bennem, mindenesetre egyszer meg lehet nézni. Igazából a hangulata egész jóra sikeredett, picit ideglelős, de egy cseppet sem nyomasztó.