A sziget

The Island

2018.06.14 schvarz

Kategóriájában átlagosnál jobb film. Magával ragadó a cselekménye, végig izgalmas és érdekes, a színészek alakítása profi. Folyamatosan lekötött, egy percig nem unatkoztam rajta.

2016.04.28 mrfaktor

Tökéletes popcornfilm, ami teljes mértékben kikapcsolja az embert két órán keresztül. Érdekes ideológiai dolgokat is felvet a film, mint például a klónozás. Elgondolkodtató, hogy mihez vezethet a tudomány. Steve Jablonsky zenéje pedig remek.

2017.07.08 miklosvaridori

A filmtől azt kaptam, amit vártam, kicst sablonos, de cseppet sem unalmas akció kaland sci-fit. A karakterek beleillenek, megfogott a látvány és a sztori.

2016.05.21 Gecko

Régen láttam, akkor tetszett. Elgondolkodtató volt, egyedi és nagyszerűen kivitelezett! Tele van váratlan fordulattal és jó akció jelenetekkel. Kicsit talán a matrix és a lopott idő közé tenném, de tényleg erdeti. Érdemes legalább egyszer megtekineni!

2016.07.27 Homer

Klasszikus film klasszikus színészekkel. Egész jól kiviteleztek mindent, de a történet a közepe felé elsikkadt sajnos. Ritka jó film lehetett volna ha nem fogyott volna el a lendülete egy idő után. A színészek tökéletesen elbírnak a szerepükkel és ezzel megmentették a filmet.

2017.03.24 georgri

Szeretem a hasonló történeten, ötleten alapuló filmeket, úgyhogy A sziget nagy kedvencemmé vált. Izgalmas és nem igazán kiszámítható, akár többször is megtekinthető.

2016.04.29 ukla

Emlékszem mikor elsőnek láttam a filmet teljesen katarzisva estem.Érdekes, elgondolkodtató és egyedi.Nagyon jól passzol a két főhős.Imádtam őket.Rengeteg sok akcióval tele.És hihetetlen látványvilágú.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.08.24 Emma109

Nagyon érdekes film, először amikor láttam tátva maradt az állam.

2015.06.02 Enccso

Nagyon szeretem ezt a filmet, kalsszikus utópia, és azért is nagyon örülök, mert ezzel a filmmel beindult valamiféle hullám, amióta egyre több hasonló tematikájú film készül. Lehet vitatkozni, hogy menniyre eredeti a sztori, meg milyen a megvalósítás, de szerintem izgalmas szórakoztató és elgondolkodtató film.

2016.10.26 malnaturmix

Nagyon bizarr a története, bár nem tartanám elképzelhetetlen a valós világban sem. érdekes sztori, ajánlom.

2015.06.20 Kellangy

Izgalmas, nézhető film, jó történettel, az alapötlet jó, kár, hogy nem vitték tovább. A vége kiszámítható, egyszer nézhető.

2016.04.24 johnny87

Ismét egy nagyszerü alkotás Bay-től.Mintha a film két részből álna az első fele a főld alatt a nagy hazugsággal, a másik pedig egy tömény akciódús sci-fi őrült hajszával.A szinészek hibátlanok Sean mint a gyanus igazgató és a két naiv szökevény annyi... Több

2014.10.06 tomtom

Kifejezetten kellemes látványvilágot nyújtó science-fiction, délutáni szundikáláshoz tökéletes alap. Ha elalszol a közepén, akkor is tudod, mi lesz a vége. Nem igazán vagyok nagy Michael Bay-rajongó, és ettől a filmtől sem lettem az, de mindig szíves... Több

2015.11.20 varjú

A sziget szerintem egy teljesen korrekt film. Nem ígér többet, mint amit ad, a habos-babos kezdést szépen átviszi a nyomasztó titkolózásba, majd ügyesen a néző arcába vágja a csúnya igazságot, aztán izgulhatunk, hogy a főhősnek vajon sikerül-e megmen... Több