A szív bajnokai

The Blind Side

2022.12.04 Dorkateo

A hálivúdi klisé ezúttal jól vizsgázott. Tudom, szívszorító (szirupos) és megható (pézséfogyasztó) meg happiendes (blockbuster), mégis fogyasztható. És persze igaz történet, amitől mindig jobbnak érzünk egy filmet. Hiszen ki ne szeretné látni, hogy a... Több

2017.05.02 indingo

Nem egypörgős, mint a 10 körmödet lerágod típusú film, de kedvelhető. A történet megtörtént eseményeket dolgoz fel és mit még el is hittem, hogy valóban úgy is történt.

2019.01.14 dailyfilmsan

Michael oher története nagyon szívhez szóló és egy kicsit a tanároknak is egy csapatépítő tréningen lejátszandó film is. Az empátia csak úgy csucsog a filmből. Persze ez nem baj, de kicsit túlteng benne a minden a legjobbra fordul faktor. Persze ez c... Több

2018.08.14 Szilonka

Sandra Bullocknak borzalmas a szőke, de a film annál jobb. Mindig van kiút. Szép történet.

2019.05.28 MP170506

Egy történet, amelyet az élet írt... Tanulságos, szívmelengető történet, amelyet kiváló színészek visznek vászonra. Nem egy pörgős, izgalmakkal fűtött film, mégis végig leköti a néző figyelmét.

2019.04.20 Ms. Akárki

Gyönyörű és megható történet. Valós történetet vesz alapul, és ez adja a film szívszorító és inspiráló hatását is. Michael Oher története közismert, és csodálatos tisztelgés számára is, és a családja számára is, hogy egy ilyen zseniális filmet hoztak össze.

2022.03.28 Képkockák

Sandra Bullock díjnyertes filmje bemutatja a hazánkban kevésbé ismert Michael Oher életét, még az NFL előtt. A színésznő az ilyen érzékenyítő filmekben talán az egyik legjobb, hiszen a dráma és vígjáték egy különös keveréke ez. A színészek között fe... Több

2022.02.19 Ildikó Bacskai

A szív bajnokai (2009)

Megható igaz történet, csodálatos, hiteles alakítással. Többször láttam a filmet, ami remek rendezés, halk, kellemes filmzene, szuper mellékszerepek és erős alakítás Sandra Bullocktól. Nekem tetszett.

2019.01.10 Bazzzsi

Azért jók az ilyen filmek, mert sose jutna el hozzánk egy ilyen történet. Igazi szívmelengető film, remek alakításokkal.

2016.05.10 VvV

Remek film, bár nekünk nem sokat jelent az amerikai foci. Sandra Bullockot szokatlan volt szőkén látni. Külön tetszettek, hogy a végén mutattak eredeti felvételeket is a családról.

2017.07.30 Lonka

Az Oscart lehet, hogy nem is Sandra Bullock kapta, hanem a történet. Nagyon kedvelhető sztorit kaptunk é imádtam a végén a valós szereplők bemutatását is kicsit még bensőségesebbé tette.

2016.11.18 MKristijan

Nem szeretem az amerikaifutball-t, de maga a történet a helyén volt, lehetett volna kézilabda is vagy kosár. Akkor is megállta volna a helyét.

2015.06.10 Dodi

Megható, szép, kedves történet. Alapvetően nem csípem Sandra Bullock-ot, és mikor megláttam ezzel a szőke hajjal majdnem kikapcsoltam, de örülök hogy nem tettem. Jól játszott el kell ismernem, engem most megvett kilóra

2019.04.21 MidoD7

Bitangosan jól szórakoztam az elejétől a végéig. Észvesztő módon oltári film. Kellemesen poénos, izgalmas, és a filmzenéjére sem lehet semmi panasz. Nagyon imádtam a világát, amit teremtett.