A szív bajnokai

The Blind Side

2015.08.20 Filmzabáló

A film központjában ennek ellenére Sandra Bullock áll, akinek nagyon jól áll ez a “domina” szerep. A túlságosan is talpára esett, puccos családanya karakter számos helyzetkomikummal szolgál. Ez a szarkasztikus vidámság pedig belengi az egész film idilli hangulatát.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Inkább családi, mint sportfilm. A szeretet győzelme az előítéletek, a konvenciók felett, és hogy társadalmunk mennyire képtelen kezelni - megérteni az önzetlenség fogalmát. Sandra Bullock szőke?! Már azért is meg kell nézni!

2016.10.26 malnaturmix

Remek film, bár mostanában olvastam egy riportot az eredeti néger sráctól, hogy azért sok minden nem úgy történt mint ahogy a filmben láthattuk.

2015.11.30 ZsozS

Számomra felejthetetlen élmény. Sandra Bullok csodásan játszik. A film drámaisága és végkimenetele megnyugtató. Igazi családi dráma. Ráadásul igaz történet, ami miatt tuti befutó.

2016.02.20 The queen

Ez egy jó kis életrajzi dráma volt az kell, hogy mondjam. Nagyon és és igaz történt. Sandra Bullock, mind a főszereplő srác színészi alakítása nagyon tetszett.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

A szív bajnokai egy igazán szórakoztató, szívmelengető és tanulságos életrajzi dráma, amit – mint tudjuk – nehéz jól elkészíteni. Esetünkben sem tökéletes, viszont egy kellemes és erős alkotásról beszélhetünk.

2015.11.03 Ballerz93

Nekem nagyon bejövős ez az egész stílus, amit képvisel a film. Nem voltam sose olyan akit vonzottak volna az ilyen témák azonban ez a film megszerettette velem. Aminek nagyon örülök. Fantasztikus, amit kreáltak. Bátran nézd meg, ha jól akarsz szórakozni!

2015.06.16 juliS

Ezért lehet szeretni Amerikát, mert ott előfordulhat ilyesmi, hány hasonló történetet hallunk vagy látunk cigányokkal kapcsolatban? Létezik-e egyáltalán a személyes támogatás ilyen formája? Egyáltalán képes a magyar bürokrácia ilyen helyzetekkel megb... Több

2018.11.29 Balhé17

Ez a film az emberi jóságról szól. Ha ez nem érint .

2015.03.22 Unique

Egy remek és igaz történet, a kedvességről, esélyről, szeretetről. Jó látni ilyen felemelő történeteket!

2016.04.07 agi89

Imádom ezt a történetet. Imádom ezt a filmet. Imádom Sandra Bullockot benne. És egyszerűen odáig vagyok Michael és Junior kettőséért. Ha film közben legalább 20x nem érzékenyülök el és futja el könny a szemeimet, akkor egyszer sem! Most hogy ezt ... Több

2019.10.09 HitGirl

Egyetlen sportoló életrajzi film van, amit szeretek, a Dühöngő Bika. Ezt is megnéztem, de ez nekem már túl közhelyes, annyira ki van szedve belőle a dráma, hogy szinte már romantikus vígjáték. Nincs katarzis, nincs valódi konfliktus, nem igazán élhető át Michael Oher története.

2015.02.25 adelheid

Az HBO-n láttam először feliratosan. Nagyon megfogott és meghatott a történet. Sandra Bullock végre nem a megszokott skatulyában szerepel a filmen. Nagyon szép történet elfogadásról és segítségnyújtásról.

2017.10.13 azurou

Emiatt a film miatt kezdtem el amerikai focit nézni és főleg azokat a meccseket, amelyeken Oher is játszott. Quinton Aaron és Sandra Bullock jó kis páros, nagyon szeretem a közös jeleneteket. Sok hátrányos helyzetű sráccal foglalkozó embernek kéne a ... Több