A szív bajnokai

The Blind Side

2019.02.01 Timcsi

Nagyon amerikai. Hatalmas család, befogadott sportoló fiú felemelkedése. Egy kis szenvedés, majd siker csillogás és happy.

2018.08.23 kevelin

sandra bullock egyik legszuperebb drámai alakítása. nagyon megható történet ahogy kiemelnek a nyomorból egy fekete fiút aki él is az élet adta lehetőséggel

2018.03.21 hackerjulcsi

Emberségből 5*! Ezenkívül egy nagyon szívhez szóló és mégis szórakoztató filmről beszélhetünk jelen esetben. A színészi játék is nagyon meggyőző. Élet szaga van, de valahol túlidealizált az egész helyzet... mindenesetre megmutatja, hogy milyen nagy j... Több

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon szép, erős történet. Szívhez szóló és megható Michael története. És az is erősít a film hatásán, hangulatán, hogy megtörténet események adták az alapját. Sandra Bullock legjobb alakítása szerintem. A zene tökéletes és a színészek is.

2019.01.14 szabomarc

Szerintem jó film lett, néhol eléggé vontatott, de leköti az embert. A történet szép, bár kissé rózsaszín az egész, azért élvezhető. Ajánlani tudom mindenkinek.

2017.05.30 vivikejencikelara

Nagyon sok megható és egyben szomorú történet. Rengetegszer kicsordult a könnyem, de megérte megnézni mert gazdagabb lettem valamivel. Valamilyen értékkel. Mert ez a film igazi kincs.

2020.08.24 sammy88

Megérdemelt oscar

Sandra Bullock az egyik kedvenc színésznőm.. nincs botrány, nincs kirívó élet, feltünősködés, csak ő maga és a kemény munka.. ami meghozta gyümölcsét. Kellett egy ilyen témájú film ami meghozta neki az elismerést - ami azért rég megvolt már persze. Jó sztori, szimpatikus színészek... nem igazán kell ennél több.

2018.07.17 czerik

Egy átlagos film

2021.07.18 Gauss

Szép történet, meg igaz is, de a film kicsit unalmas. Ez egy átlagos film. Hogy Sandra Bullock ezért Oscart kapott? :) Az egy kicsit megmosolyogtató.

2015.08.28 pisti18

Egy film amiben nem történik semmi rossz! Nívós, szórakoztató, szívmelengető..,Sandra Bullock nagy visszatérése volt ez a filmvászonra. Mindenki számára kötelező!

2015.05.18 a.edit63

A történet nagyon tetszett, a film szépen össze van rakva, a helyén van minden. A karakterek is nagyon jók és a színészek is. Sandra Bullock tényleg nagyot alakít, bár szerintem azért ez még az Oscar-díjas alakítástól messze van.... De jó film!

2015.05.01 dps

Egy vidám, tisztán látó és végsősoron felemelő családi sportdráma, egy kérlelhetetlen keresztény mese az emberi szolidaritásról a faji és osztálykülönbségek közepette.

2015.07.18 rhamus

Túl van ez hype-olva még hozzá erősen. Nem látom értelmét a filmnek, egyszerűen nekem ez maga volt az unalom. Végig néztem, hogy hátha majd a végén lesz valami, ami feldobja, de semmi sajnos végig untam az egészet. Lehet az én hibám, de ez van.

2015.06.17 szafffy

Le a kalappal Sandra Bullock előtt, maradandót alakított a filmben, ami megtörtént eseményeken alapszik, ettől még inkább megindító. Megérdemelte a Golden Globe -ot.