A Wall Street farkasa

The Wolf of Wall Street

2017.05.18 Szilonka

Leonardo DiCaprio alakítása elképesztő. Teljesen hiteles és mindezek mellett természetes is. Nem hiába készült annyi mém a filmből. Elhittem róla, hogy egy f..sz.

2020.12.08 elekm90

Elképesztő film Martin Scorsese-től, durva, hogy ebben a korban még képes egy ennyire energetikus, pörgős és bizonyos szinten sokkoló filmet készíteni. A sztori a rendezőtől megszokott ívet írja le (feljutás a csúcsra, majd elbukás), mégis egyedi. Le... Több

2019.07.18 Ms. Akárki

A tőzsde világáról még nemigen láttam eddig igazán jó filmet, de ez kifejezetten izgalmas és érdekes volt. Leonardo DiCaprio pedig tökéletesen elvitte a filmet a hátán. Margot Robbie mint a felesége, pedig csak hab volt a tortán. Izgalmas kikapcsolódás mindenkinek akit érdekel a tőzsde világa.

2018.09.12 Norbert93

Egyáltalán nem hosszú a majdnem 3 órás játékidő, a becsületes brókerként kezdő Belfort felemelkedése és bukása eposzi és tragikomikus. Hihetetlenül vicces, ötletes és züllött. Jonah Hill és Dicaprio pazar alakítást nyújt.

2019.02.19 harnas1207

Nem igazán értem mi volt ebbe a filmbe ami annyira bejött a nézőknek. Talán az, hogy DiCaprio játszotta a lezüllött alattomos szélhámost. A színész elvitte a hátán ezt a gyenge filmet. Számomra túlságosan túl lett tolva jó néhány jelenet.

2016.09.18 puffancshercegnő

Szerintem nem volt elég pörgős, de még így is lekötötte a figyelmem. Jó volt a történetvezetés, érdekes szálakkal. Megfelelő mennyiségű humor és dráma keveredett benne. Kicsit hosszú volt, kevesebb idő alatt is végigmehetett volna a cselekmény.

2022.10.19 Gyorvik

Sajnos csatlakoznom kell a kritikus véleményekhez. Sokak véleménye szerint már korábban elkészült ennek a témának a prelűdje - a Tőzsdecápák c. klasszikus -, így eme darab valóban csak obszcenitásával és elképesztő hosszával tud versenyt nyerni.

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Alapmű

Többször nézett, óriási film, humoros és megdöbbentő, remek sztori zseniális szereposztással, hiteles alakításokkal. Az eszeveszett káosz mellett egyébként komoly tanulságokat lehet levonni, de ha csak szórakozásból nézed, sem fogsz csalódni.

2017.10.23 Bazzzsi

Dicaprio korunk leghatalmasabb színésze. Még egy negatív szereplőit teljesen hitelen tud hozni. Kicsit visszataszító és nagyképű. Érdekes történet sok mondanivalóval.

2019.12.30 TomÁcs

Nagyon tetszett a film, de néhol olyan hihetetlen volt a története, nem érettem, hogy az valóban megtörtént.

2018.07.09 Norbi

Nem mindennapi történet, nem mindennapi köntösben. A mai világban alapműként tartom számon. Nagyon jó alakítások , és izgalmas story. Vajon mi kellhet még?

2015.02.24 andor50

Számomra az egyik legszórakoztatóbb film amit valaha láttam. Élveztem mind a 180 percét, sőt közben meg is feledkeztem róla, hogy milyen hosszú. Nagyon vicces film, Dicaprio és Hill fenomenális. Én ezután a film után láttam a Nagymenőket és jó volt é... Több

2023.03.03 Informer2

A pénz mindenhol ott van A Wall Street farkasában

A Wall Street farkasa Martin Scorsese egyik leginkább ikonikus alkotása, amely az 1990-es évek elején játszódik, és az akkori pénzügyi szektor és a tőzsde világára koncentrál. A film középpontjában Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) áll, aki kis brók... Teljes kritika

2018.04.17 Filmelemző

Igaz, hogy Martin Scorsese rendezte és igaz, hogy egy bizonyos korosztály szemében ma is kultuszfilm, engem mégsem nyert meg. Annyira nem, hogy sosem néztem újra és az egyetlen alkalommal mikor láttam inkább idegesített mint szórakoztatott. Hamis kép... Több