Airplane!

indingo   2019. 07. 24.

Ez a tipikus esete az annyira rossz, hogy már jó kategóriának. Vicces, még ha a poénok néha kicsit fárasztóak is a és a története is egész jó.

ArpiHajdu és Réci   2016. 05. 13.

Nagyon jó kis paródiafilm 1980-ból! Nagy kedvenc, sokféle és változatos poénok vannak benne, s nem veszi komolyan magát.

Deku   2017. 07. 10.

Szeretem a paródiákat de ez harmat gyenge lett ezen a kategórián belül. Ismeretlen színészekkel volt tele számomra és nem is voltak túl szimpatikusak. Nem javaslom megnézésre.

harnas1207   2018. 12. 03.

Mára már kínosan gagyinak tűnik, de 10-15 éve még hatalmasakat kacagtunk ezen a vígjátékon. Nagyon fárasztó a humora.

sabnock666   2019. 08. 30.

Mára azért már megkoptak az akkor veretes poénok,de időtöltésnek még ma is tökéletesen megfelel. Nielsen-nek nem a legjobb filmje. De hálaistennek van miből válogatni. Popcornnal elmegy.

Peter Graves

Aki még nem látta, sürgősen pótolja, már csak azért is, mert kevés a jó paródia, manapság sajnos már nem is születnek kiemelkedő darabok a műfajban. több»

1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített gyűjteménybe bekerül.

(Norbi)

Flying High! címmel jelent meg Ausztráliában, Új-Zélandon, Dél-Afrikában, Japánban és a Fülöp-szigeteken.

130 millió dollár bevételt produkált.