Amit még mindig tudni akarsz a szexről

Amit még mindig tudni akarsz a szexről

Hope Springs

Kay (Meryl Streep) és Arnold (Tommy Lee Jones) hű társai egymásnak, ám az egymás mellett töltött évtizedek alatt kapcsolatuk kissé kihűlt, így Kay, aki a régi meghittségre vágyik férjével, szeretné feldobni a házasságukat. Amikor tudomást szerez a Great Hope Springs nevű kisvárosban praktizáló híres párterapeutáról (Steve Carell), megpróbálja meggyőzni a szkeptikus, szokásaihoz mereven ragaszkodó Arnoldot, hogy utazzanak el egy egyhetes házasságterápiára. Már az utazásra sem könnyű rávenni makacs férjét, az igazi feladat azonban mindkettejük számára az, hogy képesek legyenek megszabadulni gátlásaiktól a hálószobában, és felszítsák a régi tüzet, ami miatt annak idején egymásba szerettek.

Premier (HU): 2012.08.09.

2023.12.15 dandelion1983

Én elképzelni sem tudom, hogy maradt ki nekem ennyi éven át ez a film, de örülök, hogy most véletlenül rátaláltam. A szereposztás parádés, a történet nagyon életszagú, és szerintem sok középkorú pár küzd hasonló gondokkal. Nekem hiteles volt végig, é... Több

Meryl Streep, és Tommy Lee Jones tiszteletére!

Csak a kíváncsiság hajtott, semmi más, hiszen nem rajongok az ilyen habos-babos, vicces és laza, de nem életszagú kis semmiségekért. Mégis rászántam magam, hogy néha tájékozódjak "errefelé" is. Nézzük, mit adott nekem David Frankel és filmje. Elvaráz... Teljes kritika

2017.12.10 Deku

Szinte én szégyelltem magam a kínosabbnál kínosabb jeleneteknél. Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Teljesen elszúrt az egész legszívesebben mínuszt adnék rá mivel annyira nem tetszett.

2021.08.16 kevelin

Többet vártam. Kínos jelenetek, kiszámítható sztori, nevetséges megoldások. Meryl Streeptől többet vártam egy ilyen alakítás elvállalásakor.

2017.01.17 Gigi

Szeretem ezt a filmet, nagyon reálisan mutatja be egy hosszú házasság szinte természetes velejáróját, az eltávolodást, és a kétségbeesett próbálkozást arra, hogy képesek legyenek újra egymásra találni.

A film amit Kate és Arnold néz a moziban a Dilisek vacsorája (1998). Szerző: rbernadett

Jeff Bridges visszautasította Tommy Lee Jones szerepét. Szerző: rbernadett