Apokalipszis most

Apocalypse Now

2016.10.07 adamkatka

Háborús film kategóriában meg merem kockáztatni, hogy a legjobb. Nagyon érdekes, lenyűgöző, izgalmas és látványos. A szereplők maximálisan hitelesen alakítanak. Érdemes megnézni!

2015.07.29 Fildi

Ütős, időtálló, monumentális film eredeti ötletes alaptörténettel. Igazán megfogó. Mivel összetett, érdemes többször is megnézni mire az ember minden részletet felfedez benne.

2015.06.15 fancsi094

A háborús dráma idővel olyan rémálommá fokozódik, amihez mérhetőt nem találunk Condrad könyvében. Érthető módon, itt maga a rendező látomása kelt életre, és olyan mély benyomást tett rám, hogy évek múltán is volt, hogy ezzel álmodtam.

2019.09.25 imreacs82

Számomra az Apokalipszis most egy igazi klaassszikus amit nem szabad kihagyni. Mély tartalmú, megindító, tartalmas és hiteles film, tele fordulattal és izgalommal.

2017.01.08 vesztingerkitti

Zseniális rendezői és színészi teljesítményt bizonyít a film sikeressége. Lenyűgöző alakítások,látványos jelenetek és mélyre ható érzelmi megnyilvánulások jellemzőek a filmre. Nagyon hiteles és szép film.

2015.07.27 Bekmeli

Ma is nézhető, időtálló klasszikus. Pörgős cselekményű, igényes, megfogó film. Mind a látvány, a képi megjelenítés és a sztori egyedülálló, a szereposztás találó.

2016.04.28 Hektor6

Jó hosszú film, tele van klasszikus jelenetekkel. „Imádom a reggeli napalm szagát!” Zseniális. Vannak benne nagyon izgalmas és idegfeszítő pillanatok, de a mondanivalója nem 100%-ban jött át nekem elsőre. Majd sort akarok keríteni és második megnézésre, hátha akkor jobban sikerül megérteni.

2015.02.10 James Pond

A háborús filmek egy külön kategória, de Coppola ennek is a legjobbja. Ennek a filmnek a története, látványa, zenéje mindannyiunkat közelebb hozz a történelemhez. Martin Sheen és Robert Duvall főszereplése sokat segít a filmen. Brando epizód szerepe ... Több

2015.09.26 juliS

Akármekkora renoméja van Brandónak, sohasem tudok értékelni egy olyan színészt, aki ennyire el van telve magától. Arrogáns, felkészületlen, rossz csapattag, kellemetlen ember. Az ilyet nem szabadna címszerepbe rakni. Ennek ellenére Coppola kihozta a maximumot a filmből, rááldozta mindenét, és egy igazi klasszikust alkotott.

2015.03.10 stothtibor

Nagyon nagy film, az egyik legjobb háborús film a maga műfajában! Pokoli élményt nyújt minden nézőnek! 10/10

2016.09.22 csabus

A legjobb háborús film. Szinte érezni a napalm bűzét. Kíváló színészek és rendező.

2015.03.08 laca555

Nagyon nagy film, az egyik legjobb háborús film. Olyan idézeteket adott a világnak mint pl. imádom a reggeli napalm szagát. Érdemes megnézni és jól átgondolni mi is történik a filmben.

2020.11.17 Geronimo

A vietnami háború után első körben a lélektani filmek érkeztek, amelyek nem feltétlenül a háború poklát hivatottak bemutatni, hanem a poklot megjárt (avagy az Apokalipszis esetében még mindig benne élő) karakterek meghasonulását, önmagukkal folytatot... Több

2016.02.02 WaldyxMan