
Vélemények (1)
Írj véleményt
Molnár, maradj a mesterségednél!
Csak a ’45 előtti magyar filmek iránti tiszteletből kap tőlem három csillagot, mert Fekete István forgatókönyve ellenére elég gyenge eresztés. Jószerint csak a szereplők játéka miatt értékelhető. Sulyok Máriát fiatalon látni élmény volt, a „céda” fog... Több