Az acélember

Man of Steel

2015.03.02 janosmester

Ilyen egy igazán látványos mozi. Nekem nagyon bejött. Sokan panaszkodnak a forgatókönyvre, ami persze fontos, de én úgy gondolom,h ez rendben volt. Zack Snyder ha valamihez, ehhez nagyon ért. 8/10

2015.02.04 kriskaa

Nekem tetszett, az elejétől fogva lekötött engem, plusz ez egy Christopher Nolan alkotás, és már elég régóta meg akartam nézni. Amúgy engem kicsit a főszereplő Tom Welling-re emlékeztet, aki a Smallvillbe volt Clar Kent, de ettől függetlenül isszonya... Több

2015.12.04 Hangus

Igazából se nem superman se nem acélember csak egy innen onnan összerakott szuperhős.Elég sok hasonló film van,de ez egyikhez se hasonlít annyira gyenge.

2016.02.12 Isindar

Olyan mintha a Transformest látnám egy tovább butított történetben, csak Optimus fővezér hitelesebben jelenített meg érzelmeket mint Cavill.

2015.03.22 fdavid

Ugyan nem ugorja meg a Nolan Batman-je áltan felálított mércét, Az acélember mégis eléri a célját: bemutatja az új Supermant, és felvezeti a Justice League történetszálat, kisebb utalásokkal. Az különösképp tetszett, hogy Clark gyermekkora éppenhogy ... Több

2022.11.25 BDJN

NAGYON JÓ FILM

2015.01.21 zayin

Kifejezetten nem tetszett, ez a komorabb történet felvezetés. Az akciók nagyon jók, a látványvilág is.

2015.03.30 J.Hunt

Kedvenc gyerekkori szuperhősöm. Mert ugye nem mondom hogy én vagyok Superman, de még nem látott vele senki egy szobában! Mindenkinek csak ajánlom, nem lehet rajta unatkozni.

2015.01.27 Tresor

Látvány az bőven volt benne, történet meg semmi. Valami kis történetet belefirkantottak de az kevés. Többet vártam!.

2021.08.17 Lizzie389758

Henry Cavill

Mást nem is szeretnék mondani, csak annyit, hogy Henry Cavill az új Superman. Pont. LOL. Tényleg jó. És "rátermett". Sokat dolgozott érte. Érdemes megnézni pár interjút vele.

2015.12.28 akos.kali

Nekem nagyon tetszett, a látvány hibátlan meg a harcok is, érződik, hogy kb. istenek harcolnak egymással, a sztori is rendben volt, a színészi játék is, de kicsit érzem, hogy ebből többet is ki lehetett volna hozni.

2019.10.16 bettina50

A feléig voltam képes megnézni. Alapból nem szeretem és nagyon unalmasnak tartom az ilyen típusú filmeket,de tettem egy próbát. Az első egy óra még eléggé lekötött,de utána elkezdődött a csatározás,és végem lett. Nagyon zavaró még az egyébként tökéletes külsejű főszereplő gyenge színészi játéka.

2015.02.09 Roli85

hamár csillagos értékelés,akkor csillagos ötös. :) Hollywood már rég tartozott a tökéletes Superman filmmel. Vééégre . :) Lois Lane szerepét is helyrerakták,lett belőle egyt frankó női karakter. És minden más is a helyén van.Nagyon várom a folytatásokat.

2017.06.06 Thomas Ferald

Ezt a filmet láttam utoljára a DCEU-ból, így nagyjából tudtam a főbb mozzanatait, ám még így is veszettül bejött. Ugyancsak remek zenékkel és alakításokkal tűzdelt filmet kaptam a pénzemért. Ez is veszettül látványos, mint az elődjei, vagyis pontosab... Több