Az acélember

Man of Steel

2015.02.09 Milanman

A Man of Steel tökéletes Superman esszencia. Jól strukturált, élvezetes, a karakter lényegét pontosan elkapó mozi, nem mellesleg a szuperhős filmek legjobb hős-gonosz harcaiból ebben a filmben nem is egy található. Nem akar nagyon okos lenni, sem megreformálni a műfajt, viszont pokolian szórakoztató.

2018.08.15 BaloghBogi42

Ez egy olyan film, ami eléggé megosztja az embereket, az egyik fele unalmasnak tartja, kevés cselekménnyel, túl sok csatajelenettel, túlzásba vitt effektekkel. A másik kategória szerint jó érzés volt többet megtudni Superman háttértörténetéről, látni... Több

2016.07.24 Leilani

Tetszett ez a film, örülök, hogy megismerteti Superman háttértörténetét. Nagyon szórakoztató film, a karakter kidolgozása jó, igazán szerethető a szereplő. Az emberi oldalát mutatják, nem egy más bolygóról származó idegenként tekint rá a film.

2019.03.29 Timcsi

Nem egy erős történet, engem nem tudott lekötni, pedig érdekesen indult.

2019.04.14 petraszab

A története lerágott csont. A szuperhősünk semmi újat nem tudott mutatni és történetben sem volt semmi meglepő.

2015.06.15 emesejuhasz

Mintha Smallvile-t maratonoztam volna, nem nagyon fogott meg

2020.10.10 belavagyok

Számomra a leggyengébb Superman film. Eleve a téma már milliószor feldolgozott, sok újat ezekhez nem adott hozzá.

2016.02.13 Balint

Monumentálisabb akart lenni önmagánál szerintem egy fél órával rövidebb játékidővel és néhány fölös jelenet kihagyásával azt hiszem midnyájan jobban jártunk volna ;)

2020.06.27 Szentgróti Patrik

Egész jól össze rakott Superman film. Látványért nem volt panasz, sztori is tetszett, a szereplőgárda magáért beszél. Henry Cavill a legjobb választás a szerepre.

2016.05.03 hell.l

A film látványos ugyan, de megnézése előtt többre számítottam. A története lehetett volna sokkal kidolgozottabb is.A forgatókönyvbe sem fektettek sok energiát.

2017.01.26 Gábor Rózsa

Ahhoz képest, hogy a szuperhős filmek mennyire szórakoztatni szoktak ez a film éppen csak, hogy lekötött. Szerintem ebből az izgalmas témából sokkal komolyabb és megragadóbb filmet lehetett volna csinálni. Nem nagy kihagyás ha valaki végül nem nézi meg.

2015.05.13 hejnekem

Nem igazán tetszett a film, van benne pár jó jelenet, de a főszereplőt valahogy nem tudtam megszeretni. Hiányos volt tovább az is, hogy Superman nem törődött egyáltalán a város lakóival. Jobban vártam tőle, de azért egyszer meg lehet nézni.

2016.01.06 kissjanos21

Az acélember egy bukta; mint film, mint képregény adaptáció, hiába a reménykedés, hiába a pozitív előjelek, az ígéretek, a nagy nevek, nekem ez nem tetszett. Persze, hogy az effektek aprólékosan tökéletesek, de tartalom nélkül fájóan üresek a giganti... Több

2015.03.02 pisti18

Rengeteg a filmben a kihagyott ziccer, ennek ellenére Snyderre jellemzően hatalmasak az effektek, grandiózus csatajelenetek, egy két bugyuta párbeszéd ellenére szórakoztató blockbuster. (Mi lett volna ebből ha Nolan nem csak producerkedik a filmben...)