Az acélember

Man of Steel

2016.01.13 esfworld

A film dögunalom, nem is értem, hogy egy ilyen filmet minek kellett csinálni? A 21. században vagyunk egy nagyszabású filmnél, de a szabadtéri CGI jelenetek valami elképesztően gagyik és sajna ez látszik már a Batman v Superman trailerén is, de ezen ... Több

2017.06.14 miklosvaridori

Tetszett ez az akció-fantasy, izgalmas volt és pörgős, zseniális színészi alakításokkal, lenyűgöző jelenetekkel, misztikummal, érdekfeszítő párbeszédekkel.

2018.03.22 Rendszergizda

Superman karaktere alapból nem izgalmas, de szerintem ez abból fakad hogy legelső szuperhősök közé tartozik karakter és ebből adódóan nem filmvászonra tervezték így nem is működik olyan jól. Ha ez még nem lenne elég igazából a fő gonoszt alakító színészen kívül semmi pozitívat nem tudok mondani filmmel kapcsolatban.

2015.08.16 doffy_joka

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

2016.04.30 mrfaktor

Eléggé vártam a filmet, de sajnos kissé csalódás volt. Unalmas volt az egész, nem nagyon tudott lekötni. A látványvilága persze hibátlan, de sajnos ez nem elég ahhoz, hogy az ember ne nézze minden tizedik percben az óráját, mennyi van még vissza belőle.

2015.11.02 sztankobazsi

Az eleje kissé nehezen indul be, aztán a második felében már van akció bőven. Rengeteg időt áldoztak a visszaemlékezésekre, lelkizésre, így unalmasan kezdődött. Nagyon szép képek voltak benne, az akciójelenetek pedig elég ütősre sikerültek.

2015.06.16 cunci

Tetszett is meg nem is. Az a legnagyobb problémám, hogy a karakterek snasszok csak vannak a képernyőn, és ennyi nem lehetett velük azonosulni kivéve egyet, aki miatt érdemes volt megnézni ezt a filmet az Zod. Az utolsó harmadra nagyon kifullad a film... Több

2016.01.07 tamas84

A film pozitívumai mellett az akción túl egyedül az szólhat, hogy bár humora tulajdonképpen nincs, de az etikai problémák felvetésével arról ad bizonyságot, hogy legalább van szíve. Ez pedig épp elég ahhoz, hogy fölé nőjön a korábbi Superman-moziknak.

2017.03.01 Hercegno

Nem mondom, hogy rossz film, vagy gyenge, de engem nem igazán tudott lekötni, ugyanis túl sok volt benne a mese habbal. A Superman filmeket szeretem, de ezen nem szórakoztam olyan jól.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Annak ellenére, hogy szeretem a szuperhős filmeket, Az Acélember egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. Voltak benne jó jelenetek, de egyszer sem izgultam egyik szereplőért sem, a poénok is igen gyengék voltak benne, elég lapos film.

2015.06.20 neeta92

Nem vártam ettől a filmtől semmi extrát. Aztán meglepődtem. Egy igazán király filmet kreáltak. Régebben kiskoromban szerettem a Superman-es filmeket ez azonban elmaradt. Viszont ez a film volt az ami miatt úgy éreztem, van ennek jövője.

2015.06.03 Skarsh

Az acélember a Superman filmek talán egyik legunalmasabb adaptációja. Szerintem nagyon hosszú és a sok effekttel túl sötétté tették a filmet. Ettől függetlenül az akciójelenetek miatt érdemes megnézni legalább egyszer, valamint szerintem a nemsokára ... Több

2015.04.19 KeriPeti

Nagyon magasak voltak az elvárásaim a filmmel szemben, amikor moziba mentünk, és azt kell mondjam, hogy félig sikerült csak teljesíteni. Elképesztő látványos, ahogy azt Zack Snydertől megszokhattuk, viszont a történet nem volt valami nagyon erős. Még így is a legjobb Superman film.

2015.11.18 Regi82

Vártam ezt a filmet de nem volt olyan ütős mint amilyennek gondoltam. Hiányoltam az igazán Superman-es vonásokat,a főhős jelmeze lehetett volna jobb is. A supermant alakító színész kicsit lehetett volna izmosabb,de amúgy tetszett :)